اخبار
05 خرداد 1395
براساس تفاهم نامه ای که در نمایشگاه اینوتکس 2016 به امضا رسید؛

در پی حضور هیات یونانی در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2016) و ابراز علاقه بخش خصوصی آن کشور در جهت بسط و توسعه روابط با کشورمان و نیز تسهیل حضور شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه یونان تفاهم‌نامه‌ای امضا شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، بنا به دعوت پارک فناوری پردیس، رییس هلکسپو (شرکت ملی نمایشگاهی یونان) و هیاتی از گریس اینترپرایز (سازمان سرمایه گذاری و توسعه تجارت یونان) در نمایشگاه حضور یافتند.

طی جلسه‌ای که این هیات با شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و مسوولان پارک فناوری پردیس داشتند، توافق شد تا دو طرف ایرانی و یونانی خدماتی مشترکی را طی یک تفاهم‌نامه به شرکت‌های دو کشور ارائه کنند.

بر اساس این توافق‌نامه تبادل غرفه در نمایشگاه‌هایی که در ایران و یونان به طور متقابل برگزار می‌شود و ارائه تخفیف برای این غرفه‌ها در نظر گرفته شد.

همچنین از شرکت‌های ایرانی دعوت به عمل آمد تا در پاویون اختصاصی نمایشگاه عمومی یونان در شهر تسالونیکی که سپتامبر 2016 (شهریورماه 95) برگزار می‌شود، حضور پیدا کنند.

در همین راستا شرکت های دانش‌بنیان و فناور ایرانی، با حمایت پارک فناوری پردیس در بخش فناوری پشرفته این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

این تفاهم نامه با حضور مهدی صفاری نیا (رییس پارک فناوری پردیس)، حمیدرضا امیری نیا (رییس پنجمین نمایشگاه فناوری و توآوری)، سفیر یونان در ایران، زیکاس (رییس پارک فناوریهل اکسپودر شهر تسالونیکی)، داتیس (مدیر عامل سازمان توسعه تجارت و سرمایه گذاری خارجی یونان) با دکتر اسفهبدی (مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاهها) در حاشیه نمایشگاه اینوتکس 2016به امضا رسید.

نمایشگاه تسالونیکی معتبرترین نمایشگاه یونان و حوزه بالکان است که با قدمتی 90 ساله از سال 1926 در شهر تسالونیکی (شهر نمایشگاهی یونان) برگزار می‌شود.

  • بازدیدکنندگان: 1043
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ