اخبار
20 آبان 1394
به منظور ارتباط نزديك با توليدكننده و مصرف كنندگان فناوري صورت گرفت:

مرکز فن بازار ملی ایران در پانزدهمين نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق حضور یافت و به معرفی خدمات و تسهیلات خود به شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، نمايشگاه بين‌المللي صنعت برق ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در صنعت برق تلقی می‌شود که سالانه با حضور جمع كثيري از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت برق برپا مي‌گردد و این نمایشگاه فرصت بسيار مغتنمي است تا شركت‌هاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند.

بنا به این گزارش، مركز فن‌بازار ملي ايران با هدفارتباط نزديك با توليدكننده و مصرف كنندگان فناوري در اين نمايشگاه مشاركت نموده و بسترهای حمایتی همچون تسهیلات لیزینگ برای خرید محصولات دانش‌بنیان شامل معرفی شرايط کالا، شرایط فروشنده، شرایط خریدار، نحوه ی بازپرداخت، نرخ تسهیلات و ...، همچنين بانک اطلاعاتي عرضه و تقاضای فناوری، بازار دارایی فکری و نحوه عرضه اختراعات یا خرید آنها در این بازار و ... به مخاطبین اطلاع‌رسانی شد.

مرکز فن بازار ملی ایران زیر نظر پارک فناوری پردیس با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت و نیاز سنجی‌های انجام شده در صدد است تا در اين رويداد بزرگ و با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمندي‌هاي اين صنعت در ايران و جهان بردارد.

نمايشگاه بين المللي صنعت برق ايران با حضور 341 شركت داخلي و 200 شركت خارجي از كشورهاي آلمان، تركيه، اسپانيا، كانادا، هلند و ... از 17 الي 20 آبان 94 در محل نمايشگاههاي بين المللي تهران برگزار شد.

 

  • بازدیدکنندگان: 1386
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ