اخبار
19 اردیبهشت 1394
با هدف ارائه آخرین دستاوردهای فناوري در حوزه‌هاي مربوط به صنعت نفت صورت گرفت

با هدف ارائه آخرین دستاوردهای فناوري در حوزه‌هاي مربوط به صنعت نفت، پارك فناوري پرديس با 15 شركت دانش‌بنيان عضو در بيستمين نمايشگاه نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي كه در روز‌هاي 16 الي 19 ارديبهشت در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار شد، حضور يافت.

به‌گزارش روابط عمومي پارك، شركت‌هاي عضو در دو غرفه مجتمع تحت نام پارك فناوري پرديس در سالن‌هاي 10 و 41، و 6 غرفه مستقل به‌ارائه محصولات و خدمات خود پرداختند.

در در روز دوم برگزاري بيستمين نمايشگاه نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي دكتر ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهور و مهندس صفاري‌نيا ضمن حضور در نمايشگاه از غرفه‌هاي پارك فناوري پرديس بازديد كردند. ايشان طي اين بازديد گفتند: «خوشبختانه در بخش نفت شرکت‌های دانش‌بنیان از توانایی بالایی برخوردار هستند و دولت نیز در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی آماده همکاری و حمایت از شرکت‌های داخلی است.»

بيستمين نمايشگاه نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي با 9 گروه تخصصي از قبيل؛ شرکت های فناوری، پیمانکاران عمومی، مهندسین مشاور، مراکز پژوهشی وآموزشی، خدماتی (فنی و بازرگانی)، بهینه سازی مصرف سوخت، و... و با هدف ارائه آخريت دستاوردهاي اين صنعت و آشنايي صنعتگران عرصه نفت با آخرين دستاوردهاي پژوهشي و نيز ايجاد حس خودباوري و خوداتكايي ملي برنامه‌ريزي شده بود در روز شنبه 19 ارديبهشت ماه 94 به كار خود پايان داد.

كانال رسمي ما را در آپارات دنبال كنيد
  • بازدیدکنندگان: 1576
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 3 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ