اخبار
11 بهمن 1398
به همت اداره‌کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس

 

پارک فناوری پردیس به صورت پاویون در «نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» در جزیره کیش، شرکت می‌کند. شرکت‌های عضو پارک می‌توانند با بهره‌مندی از حمایت پارک فناوری پردیس در این نمایشگاه حضور داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، پاویون پارک فناوری پردیس در «نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» که 27 تا 29 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار می‌شود، شکل می گیرد. «معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» و «انجمن سازندگان تجهیزات نفت» در برپایی این نمایشگاه مشارکت دارند و پارک فناوری پردیس از شرکت‌های عضو خود که در حوزه نفت و پتروشیمی فعالیت کرده و تمایل به شرکت در این نمایشگاه دارند، حمایت خواهد کرد.
حضور تعداد زیادی از شرکت‌های پتروشیمی، با تمرکز بر «شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس»، فرصت مناسبی برای برگزاری جلسات B2B جهت ارائه فناوری و توانمندی‌ شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فراهم کرده است.
شرکت های عضو پارک که تمایل به حضور در این نمایشگاه دارند، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اعلام حضور حداکثر تا 15 بهمن ماه با شماره تلفن 76250250 داخلی 2133 یا 09125407924 (آقای شجاع)، تماس حاصل کنند.
شایان ذکر است، یکی از ماموریت‌ها و برنامه‌های عملیاتی اداره‌کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری، «حمایت از هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری» در صنایع مختلف است. شرکت‌های عضو می‌توانند از این ظرفیت و حمایت از انعقاد قرارداد با صنعت پتروشیمی در این نمایشگاه بهره‌مند شوند.

 

  • بازدیدکنندگان: 185
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ