اخبار
01 اردیبهشت 1397
نشست مدیران عامل بخش استیجاری و مرکز رشد فناوری نخبگان با مدیران ستادی برگزار شد؛

نشست مدیران عامل بخش استیجاری و مرکز رشد فناوری نخبگان با مدیران ستادی در محل سالن اجتماعات سراج برگزار شد؛

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، هر یک از معاونین و مدیران ستاد به معرفی خدمات قابل ارایه ‍پرداختند.


مهندس مهدی صفاری‌نیا، رییس پارك فناوري پرديس و دبير هيات امنا:
ورود هر شرکت به پارک حرکت به سوی موفقیت های بیشتربوده معتقدم؛این موفقیت با ارایه خدمات متناسب با نیاز شرکت ها حاصل می‌شود که شناخت هر یک از شرکت ها با خدمات پارک یکی از الزامات است و از آنجاییکه این خدمات متناسب با نیازشرکت ها طراحی می‌شود در این راستا، اطلاع از نیاز و مشکلات شرکت ها یکی از ضروریات رشد پار ک و شرکت‌های مستقر به حساب می‌آید که تنها با تعامل بیشتر با معاونین و مدیران مرکز محقق می شود.


امین‌رضا خالقیان ، مدیرکل ارتباطات و امور بين‌الملل:
انعكاس و تشريح ديدگاه‌ها، برنامه‌هاي پارک و دستاورد شرکت‌های عضو به جامعه مخاطب همچنین برگزاری برنامه‌های توسعه هم‌افزایی، تقویت فرهنگ پارک و گرامیداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی، فراهم كردن محیطی پویا با برنامه‌های ورزشی و رفاهی و کمک به بازاریابی و صادرات محصولات شرکت‌ها و در نهایت توسعه همکاری‌هاي بین‌المللی با سازمان‌ها و كشورهاي هدف را از جمله خدمات درنظر گرفته شده در این واحد بیان نمود.


مجتبي جباري‌پور، سرپرست دفتر امور پژوهش و فناوري:
راه‌اندازی سامانه صنعت، دانشگاه و فناوری (صدف) با هدف معرفي فرصت‌هاي شغلي، انجام كارآموزي و پايان‌نامه دانشجويان از جمله اقدامات این واحد می‌داند و از دیگربرنامه‌ها می‌توان به ارائه خدمات به شرکت‌های عضو در قالب؛ جذب نیروی انسانی، جذب کارآموز، پایان نامه و طرح های پژوهشی نام برد.
برنامه مهم این واحد ارزیابی و رتبه‌بندی شرکت‌ها عضو با هدف کمک به توانمندسازی شرکت ها است.

اکبر قنبرپور، رییس مرکز فن بازار ملي ايران:
خدمات قابل ارائه به شركت‌هاي پارك فناوري پرديس را در قالب 10 خدمت از جمله پورتال فن‌بازار ملي ايران، شبكه فن‌بازار‌های منطقه‌ای، فن‌بازار تخصصی صنعت گاز، بازاريابي محصولات فناورانهB2B ، بازار دارايي فكری، فستيوال هاي عرضه نوآوري، نمايشگاه نوآوري و فناوري (اينوتكس)، انواع رويدادهاي سرمايه‌گذاري در نوآوری، پروژه رفع نيازهاي فناورانه شرکت های پارک توسط شرکت ها، شبكه انتقال فناوري كشورهاي عضو دی- هشت (TTEN) و در نهایت تورهاي فناوري بین‌المللی ارایه می‌کنند.

محمدحسین عسکری، سرپرست مرکز توسعه کسب و کار فناوری:
خدمات این مرکز در سه دسته کلی خدمات فناوری و کسب و کار، توانمند سازی و ارزیابی تقسیم قابل ارایه دانست.

مهندس احمد عسگري، رييس مركز تجاري سازي و خدمات فناوري:

تامین مالی و جذب سرمایه‌گذاری برای حمایت از توسعه بازار و سبد محصولات شرکت‌های عضو (قراردادهای تجاری‌سازی و پژوهشی) همچنین حمایت از توسعه بازار و سبد محصولات شرکت‌های عضو (همراهي اعضا جهت حضور در مناقصات)ضروری و قابل ارایه می داند و رونمایی از محصولات فناورانه و آيين‌نامه بهره‌مندي از مزايا و حمايت‌هاي پارك (آیین‌نامه حمایتی) از دیگر برنامه های حمایتی این واحد است.

امیرحسین نیکوگفتار، مشاور رییس و مدیرکل امور شركت هاي دانش بنيان:
از انواع پذیرش شرکت‌ها در پارک بر اساس اراضی، استیجاری و مرکز رشد می باشد و این خدمات شامل انواع پذیرش شركت‌ها در پارك، استقرار در ساختمان‌هاي استيجاري دولتي، خريد زمين وطراحي و احداث ساختمان، خريد ساختمان نيمه‌كاره يا آماده و استقرار در ساختمان‌هاي استيجاري خصوصی می‌باشد.

سیدعلی هزاوه، مدیر مرکز رشد فناوري نخبگان:
فرآیند جذب و پذیرش در مرکز رشد فناوری نخبگان در 6 سرفصل است. این فرایند شامل اطلاع رسانی و دریافت درخواست ها، مطالعه و بررسی درخواست های واصله، برگزاری جلسه معارفه برای تیم هایی که شرایط اولیه را دارند، برگزاری جلسات مصاحبه، تیم متخصص و کارآفرین و برگزاری دوره کاری اشتراکی برای مدت 3 ماه می‌باشد.

محمدسعید عباسی، سرپرست اداره‌كل امورپشتيباني و خدمات عمومي:
اقدامات و فعاليت‌هاي قابل ارائه در خدمات عمومی در سطح پارک شامل خدمات اقامتی، پذیرایی و همایش ها، رفاهی، درمانی و حمل و نقل است.

رضا ايلبگي، سرپرست اداره‌كل بهره‌برداري و مهندسي:
خدماتی در حوزه‌های تاسیسات ساختمان‌، شبکه‌های مخابراتی، تاسيسات عمومي و زيربنايي(برق، آب، گاز) وخدمات شهری را ارائه می دهیم.

مهدی مختاری، رییس گروه فناوری اطلاعات:
امکان استفاده از شبکه کابلی و بی سیم پارک و دریافت سرویس اینترنت رایگان (با حجم دانلود 10GB در هر ماه) برای شرکت های مرکز رشد و استیجاری عملیاتی در دسترس می باشد. همچنین امکان استفاده موقت از ظرفیت های مرکز داده پارک برای شرکت های مرکز رشد و استیجاری فراهم است. علاوه بر این امکان دریافت خدمات پارک در بستر سامانه ها و عرضه خدمات شرکت‌های عضو در بستر شبکه نوآوری تهران توسط این واحد بستر سازی و آماده ارایه است.

محمدحسن نوید، مشاور رييس و مدیر حراست:
ارائه مشاوره‌هاي حفاظتي و حراستي، برنامه‌ريزي و برگزاری نشست‌ها و دوره‌هاي آموزشی و تخصصی حفاظتی، كنترل تردد اتباع بيگانه (شاغل و ميهمان)، تأمين امنيت مراسم‌ها، برنامه‌ها و انجام امور تشريفات حفاظتي براي مهمانان ويژه را از جمله خدمات این مدیریت است.


قرار است جلسه بعدی با موضوعات متفاوت با حضور مدیران عامل شرکت های مستقر در اراضی برگزار گردد.


  • بازدیدکنندگان: 859
  • (رتبه بندی جاری 3.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 5
  • 0 1

نظری وجود ندارد.

پاسخ