اخبار
07 بهمن 1396

جلسه داوری طرح‌های برگزیده سومین رویداد بازار سرمایه‌گذاری طرح‌های فناورانه (تکنووست) در حوزه مکانیک و الکترونیک در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ پس از طی مرحله اولیه کارشناسی، طرح‌های شرکت‌های پژوهش‌گستر مهدی، آرکا افشان سان، توسعه صنایع فراز کمپرسور، توسعه‌سازان امید یکتا و پارس وندینگ فعال در حوزه مکانیک و الکترونیک به مرحله داوری رسیده‌اند و در این مرحله داوران طرح‌ها را از منظر فنی، مالی، بازار و قابلیت و توان شرکت در مدیریت طرح مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند.

شایان ذکر است، شرکت‌هایی که با موفقیت این مرحله از داوری را پشت سر بگذارند، موفق خواهند شد در رویداد بازار سرمایه‌گذاری طرح‌های فناورانه (تکنووست) که در پایان بهمن برگزار خواهد شد، حضور یافته و با همراهی مشاوران پارک، ضمن دریافت خدماتی همچون تدوین و یا تکمیل طرح کسب‌وکار برای طرح منتخب، بهبود مدل کسب‌وکار، دریافت خدمات حقوقی و مالی و... در رویداد شرکت نموده و طرح خود را به بیش از 15 سرمایه‌گذار مرتبط با حوزه خود پرزنت نمایند. بدیهی است، پارک پس از رویداد، مدیریت و راهبری جلسات مذاکره را تا زمان حصول نتیجه بر عهده خواهد داشت.  • بازدیدکنندگان: 780
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ