اخبار
30 تیر 1396

حمیدرضا ادیبی مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک فاران عضو پارک فناوری پردیس موفق به کسب مقام کارآفرین نمونه استان کرمانشاه شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس شرکت صنایع الکترونیک فاران در سال 1368 با هدف فعالیت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی و کامپیوتری تأسیس شده است، طراحی، تولید و توزیع انواع یو.پی.اس، باتری، تجهیزات انرژی های نو و تجهیزات دیگری از جمله استابلایزر و اینورتر از جمله محصولات این مجموعه است که تمام محصولات و خدمات این شرکت باعث تداوم بخشیدن به طول عمر و زمان استفاده از دستگاهای برقی و الکترونیکی در صنایع مختلف از جمله مخابرات می شود.

توسعه فعالیت‌های کارآفرینانه مبتنی بر دانش و نوآوری و بهبود فضای کسب و کار از طریق پنجره اقتصاد کارآفرینی، ترویج و توسعه فرهنگ کار وتلاش، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای هم افزایی و همکاری میان بخش های مختلف جامعه کار و تولید از اهداف برنامه معرفی کارآفرین نمونه استان کرمانشاه بود که حمیدرضا ادیبی موفق به دریافت لوح این عنوان شد.

در این مراسم علاوه بر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و استاندار استان کرمانشاه جمع کثیری از فعالان بخش اقتصادی و کارآفرینان هم حضور داشتند.

شایان ذکر است که کارخانه تولیدی این مجموعه با ایجاد اشتغال برای بیش از 100 نفر به صورت مستقیم در استان کرمانشاه فعالیت نموده و دفتر طراحی و توسعه شرکت در پارک فناوری پردیس مستقر می باشد.
  • بازدیدکنندگان: 1191
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ