اخبار
20 اردیبهشت 1394
رييس بخش علوم طبيعي يونسكو از پارك فناوري پرديس بازديد كردند

روز شنبه 19 ارديبهشت‌ماه 94 دكتر يوسلان نور، رييس بخش علوم طبيعي يونسكو ضمن بازديد از پارك، سبك فعاليت پارك فناوري پرديس را در بخش انكوباتورها تجربه‌اي منحصربفرد دانستند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك، در اين بازديد ضمن معرفي پارك، فعاليت‌هاي صورت گرفته در خصوص جايزه مصطفي(ص) و نمايشگاه فناوري و نوآوري INOTEX به اطلاع ايشان رسانده شد و بررسي‌هايي در خصوص حمايت‌هاي معنوي يونسكو از جايزه در كنار ساير نهادهاي بين‌المللي همچنين همكاري در خصوص  برگزاري نمايشگاه INOTEX صورت پذيرفت.

در اين نشست دكتر يوسلان نور با اشاره به لزوم تعريف همكاري‌هاي مشترك به خصوص در زمينه‌هاي آموزشي، برنامه‌ريزي براي ارائه بسته‌هاي آموزشي به صورت همكاري‌ چند جانبه با ساير نهادهاي بين‌المللي و منطقه‌اي را مهم دانستند و بر تعيين موضوعاتي از قبيل؛ توسعه پارك هاي فناوري وانكوباتورها تاكيد كردند.

ايشان با اشاره به اهميت پارك فناوري پرديس در اجرايي شدن اين نوع از همكاري‌ها، پيشرفت هاي حاصل شده و توسعه پارك را نسبت به آخرين بازديد  در  شش سال پيش، چشم‌گير دانستند و تجربه پارك در خصوص تاسيس اكوباتورها را تجربه‌اي منحصربفرد خواندند.

  • بازدیدکنندگان: 1552
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ