اخبار
13 بهمن 1394
در مراسم افتتاح رسمي فن‌بازار كرمانشاه مطرح شد؛

معاون توسعه فناوري پارک فناوری پردیس گفت: به‌دنبال توسعه واسطه‌گری فن‌آوری در کشور هستیم.

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومي پارك فناوري پرديس، حسین صابری در مراسم افتتاح رسمی فن‌بازار کرمانشاه اظهارکرد: اتفاقی که بعد از راه‌اندازی فن بازارها در استانهای کشور رخ داده این است که فن‌بازار می‌تواند به تمام نیازهای افرادی که دارای طرح نوینی هستند در راستای تجاری کردن ایده و طرحشان کمک کند.

 

وی ادامه داد: افق ما این است که در هر شهری از ایران اسلامی یک بنگاه معامله‌گری فنآوری داشته بشیم.

 

معاون توسعه فناوري پارک فناوری پردیس اظهارکرد: تاکنون بیش از 40 کارگزار فناوری یا دلال فنآوری در دل فن‌بازارهای راه‌اندازی شده کشور ایجاد کرده‌ایم.

 

صابری با بیان اینکه دلال یک واژه قانونی است که متاسفانه بد جا افتاده، افزود: ما با این کار یک عده دلال داخلی را ایجاد کرده‌ایم که فنآوری را در جامعه رونق دهند.

 

وي گفت: قراردادی با بنیاد ملی نخبگان کشور منعقد کرده‌ایم که بر اساس آن موظفیم صاحبان هر طرح و ایده‌ای در هر نقطه از کشور را که سطح 3 بنیاد نخبگان را دریافت کرده باشد به سمت تجاری سازی طرح و ایده‌اش هدایت کنیم و تمامی بسترهای لازم را برای او فراهم کنیم.

 

صابری تصریح کرد: همکاری خیلی خوبی بین پارک فناوری پردیس و سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرکهای صنعتی ایران وجود دارد و تاکنون در زمینه راه‌اندازی فن بازارها همکاری متقابل خوبی با یکدیگر داشته‌ایم.

 

معاون پارک فناوری پردیس گفت: ارتباط مناسبي نيز با پارک علم و فناوری کرمانشاه داریم و در هفته‌های آینده مرکز شتاب‌دهی و نوآوری کرمانشاه را نیز در این پارک راه‌اندازی خواهیم کرد.

 

وی تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که دیگر هیچ کسی نباشد که مدعی شود برای تجاری سازی ایده‌اش جایی نیست که مرا حمایت کند.

 

صابری همچنین خاطرنشان کرد: درنظر داریم تا پایان سال 96 تمامی استانهای کشور دارای فن بازار شوند.


  • بازدیدکنندگان: 1409
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ