اخبار
23 آبان 1395
حمایت پارک فناوری پردیس از تورهای فناوری؛

دهمین تور فناوری مركز فن بازار ملي ايران به صورت بازدید ازنمایشگاه ADIPEC در کشور امارات و در شهر ابوظبی از تاریخ 17 الی 21 آبان ماه برگزار شد.

نمایشگاه ADIPEC با قدمت 31 ساله به‌صورت سالیانه در شهر ابوظبی امارات برگزار می‌گردد. این رویداد موثرترین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی در بازار نفت و گاز است. در اين دوره، 24 کشور صاحب صنعت نفت و گاز ازجمله کشورهای آلمان، فرانسه، دانمارک، کانادا، چین، بلژیک، امریکا و انگلستان محصولات خود را عرضه نمودند.

فراخوان این تور فناوری در اوایل شهریور ماه سال 1395 توسط مرکز فن بازار ملی ایران منتشر شد و بیش از 24 نفر از 13 شرکت تقاضای حضور در این تور را ارائه کردند که بعد از ارزیابی متقاضیان، 16 نفر از 7 شرکت دانش بنيان فعال در اين زمينه، همراه با کارگزار تور (شرکت فن‌بازار بین‌الملل ایرانیان) عازم این تور فناوری شدند.

لازم به ذکر است بر مبنای دستورالعمل حمایت از اعزام تورهای فناوری و با حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 50% هزینه های اقامت و 80% هزینه های بلیط هواپیمای یک نفر از نمایندگان هر شرکت دانش بنیان تولیدی تا سقف40 میلیون ریال براي حضور در تورهاي فناوري مورد حمایت قرار مي گيرند.

  • بازدیدکنندگان: 1185
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ