اخبار
15 تیر 1399
توسط اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس

پارک فناوری پردیس دوره آموزشی «آشنایی با قوانین مالیاتی (با تاکید بر تکالیف و وظایف مودیان)» را در روز 22 تیرماه توسط اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس، برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری با همکاری شرکت «پیشگامان کیفیت گستر آرمان» به عنوان کارگزار، دوره آموزشی «آشنایی با قوانین مالیاتی(با تاکید بر تکالیف و وظایف مودیان)» را برگزار می‌کند. این دوره آموزشی، 22 تیرماه از ساعت 8 الی 12 در سالن اجتماعات سراج پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

«بررسی مالیات عملکرد شرکت‌ها»، «بررسی هزینه‌های قابل قبول در اجرای مواد۱۴۷ و ۱۴۸»، «آشنایی با مواد مهم قانون مالیات‌های مستقیم و نحوه اجرای آنها»، «بررسی نکات مهم در مالیات شرکت‌های دانش بنیان و مالیات حقوق»، «بررسی ظرفیت‌های قانونی، معافیت‌ها و بخشودگی‌ها در مقررات مالیاتی شرکت‌ها» و «ارائه راهکار و پیشنهادهای کاربردی جهت تسریع فرآیندهای مالیاتی» سرفصل‌های آموزشی این دوره هستند.

در این دوره که با حضور «امید صادقی» مدیر امور مالی پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود، «آقای یزدانی» رئیس امور مالیاتی شرکت‌های پردیس» و «آقای دماوندی» معاون مدیر کل امور مالیاتی شرق استان تهران به عنوان مدرس حضور دارند.

متقاضیان می‌توانند جهت دريافت اطلاعات بيشتر، از ساعت 9:00 الي18:00 با شماره تلفن؛ 76251429-021 و 09219564547 با کارگزار برگزاری رویداد (شرکت پیشگامان کیفیت) تماس گرفته و برای ثبت نام از طریق آدرس https://eventbox.ir/mali5 اقدام کنند.


 
  • بازدیدکنندگان: 43
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ