اخبار
14 آبان 1398
توسط اداره کل نگهداری و تعمیرات پارک فناوری پردیس

دوره «مدیریت و ارزیابی ریسک» (HSE) ۱۳ آبان ماه در سالن ساختمان سراج پارک فناوری پردیس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، ۱۳ آبان ماه، دوره «مدیریت و ارزیابی ریسک HSE » در راستای برنامه‌ریزی، شناسایی، ارزیابی و کنترل ریسک، در سالن ساختمان سراج برگزار شد. 
این رویداد در راستای انجام وظایف سازمانی و پیاده‌سازی نظام ایمنی، بهداشت و محیط زیست، توسط اداره کل نگهداری و تعمیرات پارک فناوری پردیس و با حضور «حمید قدرت‌بین» معاون توسعه و مدیریت منابع، «کمیل زندی» سرپرست اداره کل نگهداری و تعمیرات، «محسن پیلان نژاد» مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی و امور اقتصادی، «مهدی مختاری» مدیر فناوری اطلاعات و «احمد شیرازنژاد» مدیر کل عمران و توسعه زیر ساخت، برگزار گردید.
توجه سازمان‌ها  به موضوعات بهداشت، محیط زیست و ایمنی یکی از اولویت‌های کسب و کار جهان امروز در حوزه رقابت‌پذیری و مسئولیت‌های اجتماعی است. پارک فناوری پردیس نیز به دلیل رشد روزافزون کمی و کیفی، نیازمند توجه به بخش‌های مختلف ارتقا و ایمن‌سازی محیط کار، بهداشت فردی و محیط، حفظ و نگهداری صحیح محیط زیست، فرهنگ‌سازی رعایت استانداردها و... است. دوره «مدیریت و ارزیابی ریسک HSE » ذیل دوره‌های عمومی و تخصصی در این حوزه و با اهداف مذکور طراحی و اجرا شد.
شایان ذکر است پس از اتمام آموزش مفاهیم اولیه و راهبردهای مدیریت ریسک، کارشناسان شرکت کننده از واحدهای مختلف ستاد، به صورت گروهی نسبت به شناسایی، ارزیابی و کنترل ریسک های HSE حوزه کاری خود اقدام کرده و نظرات آنها به بحث وتبادل نظر عمومی گذاشته شد.

  • بازدیدکنندگان: 362
  • (رتبه بندی جاری 4.5/5 ستاره ها) مجموع آرا: 4
  • 5 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ