اخبار
20 شهریور 1396

دومین دوره جایزه انتقال فناوری کشورهای اسلامی در حال توسعه، در نشست سران سازمان دی-هشت اهدا می شود
به گزارش دبیرخانه شبکه انتقال و تبادل فناوری دی-هشت (D-8 TTEN)، به نقل از دبیر شبکه،
رییس پارک فناوری پردیس در خصوص دور دوم جایزه بهترین قرارداد انتقال فناوری دی-هشت گفت: «دومین دور جایزه انتقال فناوری به بهترین قرارداد انتقال فناوری منعقد شده در سال 2016 میلادی میان کشورهای عضو سازمان دی-هشت و کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی، در اجلاس سران کشورهای اسلامی عضو سازمان D-8 اعطا خواهد شد».
مهندس صفاری نیا در خصوص قراردادهای نامزد دریافت جایزه گفت: «اطلاع رسانی و فراخوان جایزه به نمایندگان شبکه در کشورهای عضو دی-هشت، سازمان‌های مرتبط در کشورها، پارک‌های فناوری و شرکت‌های فناور در کشورها از طرف دبیرخانه شبکه انجام شده است و تاکنون چند قرارداد نامزد در مرحله داوری قرار دارند و مهلت اعلام نامزدی برای دریافت این جایزه تا تاریخ 27 سپتامبر 2017 میلادی (5 مهرماه سالجاری) ادامه دارد».
دبیر شبکه D-8 TTEN در خصوص مراسم اهدای جایزه افزود: «بنابر مذاکرات انجام شده با دبیرخانه سازمان دی-هشت، جایزه دور دوم در اجلاس سران دی-هشت که از 25 الی 29 مهرماه در ترکیه- شهر استانبول با حضور روسای جمهور هشت کشور و وزرای امور خارجه برگزار شود، اهدا خواهد شد».
صفاری نیا درخصوص دور اول این جایزه گفت: «دور اول این جایزه برای قراردادهای سال 2015 بود که پس از ارزیابی قراردادهایی که از 8 کشور به دبیرخانه شبکه واصل شده بود، به قرارداد انتقال فناوری منتقل شده از شرکت آریوژن از ایران به شرکت اینوبایوونچرز مالزی تعلق گرفت و سال گذشته در نشست اتاق¬های بازرگانی کشورهای D-8 در ازمیر اعطا شد».
لازم به ذکر است، شرکت‌های فناور در کشورهای عضو سازمان دی-هشت و کشورهای اسلامی می‌توانند با مراجعه به سایت شبکه تبادل و انتقال فناوری دی-هشت به نشانی www.d8tten.org برای ثبت نام در دوم جایزه اقدام نمایند. قراردادهای انتقال فناوری میان شرکت‌های فناور در کشورهای عضو دی-هشت با دیگر کشورهای اسلامی که در سال 2016 منعقد شده باشند و موضوع قرارداد آن‌ها انتقال فناوری و تبادل دانش فنی تولید محصولات فناورانه باشد، دارای شرایط عمومی نامزدی در این جایزه هستند.
  • بازدیدکنندگان: 877
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ