اخبار
11 اردیبهشت 1396
میدانی برای معرفی محصولات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت های عضو پارک؛

تجاری سازی ایده ها و محصولات دانش بنیان همیشه یکی از سخت ترین گام های موفقیت شرکت هاست از این رو مجموعه فن بازار بین‌الملل ایرانیان با حمایت پارک فناوری پردیس سعی بر این دارد تا با تبدیل ایده به محصول، فرصت‌هاي مختلفي را برای حمایت از طرح‌ها، ایده‌ها و محصولات دانش‌‌بنیان فراهم کند و این فرصت را در اختیار شركت‌هاي فناور و دانش‌بنيان عضو پارک قرار دهد که با استفاده از امکانات و حمایت های پارک از رقبای خود پیشی بگیرند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مرکز تجاری سازی و خدمات فناوری پارک فناوری پردیس، به منظور حمایت از توسعه طرح‌های شرکت‌‎های عضو، اقدام به برگزاری رویداد سرمایه‌گذاری "تکنووست" جهت جذب سرمایه برای شرکت‌ها کرده است. به همین منظور، با دسته‌بندی‌ انجام شده در حوزه‌ فعالیت‌ شرکت‌های عضو، به صورت فصلی در هریک از حوزه‌ها، رویداد سرمایه‌گذاری را با عنوان بازار سرمایه‌گذاری طرح‌های فناورانه (Technovest) برگزار می کند.

در این فرایند پس از شناسایی طرح‌های حوزه مورد نظر، بستر لازم برای ارائه طرح‌ها به سرمایه‌گذاران تخصصی در آن زمینه، فراهم خواهد شد.

در همین راستا، پس از برگزاری موفق رویداد اول در حوزه سلامت در دی‌ماه 95، رویداد دوم در حوزه طرح‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

لذا شرکت‌های دارای طرح در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توانند آمادگی خود را برای جذب سرمایه‌گذار به کارگزار اجرایی این رویداد (شرکت فن بازار بین‌الملل ایرانیان) به شماره 76251224 اعلام نمایند.
  • بازدیدکنندگان: 995
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ