اخبار
30 آذر 1398
به همت اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری

دومین میز خدمت سرمایه‌گذاری پارک فناوری پردیس به همت اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این دوره، پس از فراخوان اعلام برگزاری، شرکت‌ها با رزرو وقت قبلی در جلسات حضور یافتند تا به نیاز‌ها و تقاضایشان رسیدگی شود. تنوع شرکت‌های حاضر در این مرحله، نسبت به مرحله نخست، بیشتر بوده و تعداد دریافت‌کنندگان خدمات در این مرحله به 5 مورد افزایش یافت.

شرکت‌های مراجعه کننده در میز دوم خدمت، سؤالات و ابهامات خود را در رابطه با آمادگی طرح ایشان برای جذب سرمایه، روش‌های جذب سرمایه، امکان ورود به بانک طرح‌های متقاضی سرمایه پارک و چگونگی ورود به بازار بورس و فرابورس جهت تأمین مالی رامطرح نمودند که پاسخ به سوالات و ابهامات توسط مشاوران تخصصی در هر حوزه ارائه گردید.

لازم به ذکر است، برخی شرکت‌های مراجعه‌کننده که پس از بررسی اولیه مشخص گردید آماده جذب سرمایه‌گذار هستند، به لیست شرکت‌های متقاضی سرمایه پارک اضافه شدند تا با همکاری کارشناسان اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری، پس از تکمیل اطلاعات لازم، جهت ارائه به سرمایه‌گذار معرفی شوند.


شایان ذکر است، میز خدمت سرمایه‌گذاری، برنامه‌ای است که شرکت‌ها می‌توانند با حضور در آن، سؤالات و ابهامات خود را در رابطه با شرایط جذب سرمایه و روش‌های مختلف تامین مالی، به‌صورت اختصاصی مطرح کنند. در این برنامه، کارشناسان و مشاوران ضمن پاسخگویی به سؤالات و ابهامات شرکت‌ها، روش‌های جذب سرمایه و تامین مالی را با توجه به نوع نیاز شرکت متقاضی، ارائه و در صورت حائز شرایط بودن شرکت، طرح آن را به لیست طرح‌های متقاضی سرمایه پارک فناوری پردیس اضافه می‌کنند. قرار گرفتن طرح در این لیست، به شرکت‌ها جهت جذب سرمایه کمک می‌کند.

 

گفتنی است، این برنامه به صورت ماهیانه، پس از اطلاع‌رسانی در رسانه‌های رسمی پارک فناوری پردیس، با حضور مشاوران و کارشناسان حوزه سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود و شرکت‌های پارک فناوری پردیس و تیم‌های کارخانه‌های نوآوری، می‌توانند از خدمات آن بهره‌مند شوند.


  • بازدیدکنندگان: 899
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ