اخبار
02 خرداد 1396
دیدار مستقیم با مجمعی از اعضای اکوسیستم نوآوری کشور؛

ششمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (INOTEX2017) به مدت 4 روز از دوم الی پنجم خردادماه در محل سالن میلاد نمایشگاه های بین المللی تهران با رویکرد تازه ای، برپاست، از این رو پارک فناوری پردیس از تمام علاقه مندان و فعالان حوزه نوآوری دعوت به عمل می آورد تا از اکوسیستم نوآوری کشور بازدید به عمل بیاورند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ این دوره از نمایشگاه نسبت به دوره های پیشین تلاش کرده تا تجمع کاملی از اعضای اکوسیستم نوآوری در کشور را گرد هم آورد، برای این منظور در طبقه همکف سالن میلاد 50 استارتاپ ایرانی و 16 استارتاپ ایرانیان خارج از کشور جایگاه های ویژه ای را در اختیار دارند تا بتوانند در طول 4روز نمایشگاه علاوه بر معرفی خود به بازدیدکنندگان و بازار، شانس خود برای یافتن سرمایه گذار را امتحان کنند.

در گوشه دیگری از سالن این طبقه همچنین جایگاه ویژه ای برای شتابدهنده ها در نظر گرفته شده که 10شتابدهنده مطرح کشور در این بخش حضور دارند و با مذاکره و گفتگو با شرکت کنندگان و ایده پردازان، از حمایت ها و همراهی های خود در مسیر راه اندازی استارتاپ ها می گویند.

نوآوردگاه اینوتکس هم که با حمایت مجموعه شزان برگزار شده کارگاه های آموزشی خود برای 25شرکت کننده در این دوره را آغاز کرده و قصد دارد تا در روز جمعه 7ایده در حوزه محیط زیست شهری را برای نمایندگان شتابدهی و سرمایه گذران ارائه کند.

در کنار همه این پاویون های اختصاصی، جایگاه ویژه ای هم برای ارائه 45اختراع و 15 کار تحقیقاتی منتخب توسط مجموعه فن بازار ملی ایران تعیین شده است تا بیشترین تعداد ایده ها و پیشنهادها را در اختیار سرمایه گذاران و صنایع بگذارد.

پله های طبقه همکف را که بالا بیایید جمعی از شرکت های موفق دانش بنیان ایرانی و خارجی را خواهید دید که با دستاوردهای نوآورانه خود برای توسعه اکوسیستم نوآوری کشور به پیش آمده اند.

در این طبقه علاوه بر حضور بیش از 50شرکت نوآور داخلی ، 17شرکت از 10کشور دنیا مانند چین،اتریش، ترکیه، رومانی و روسیه هم حضور دارند و برای مشارکت و همکاری با نوآوران ایرانی اعلام آمادگی کرده اند.

لازم به توضیح است که ارائه خدمات لیزینگ به خریدارانی که در این دوره از نمایشگاه قرادادی را منعقد کنند از جمله مهمترین حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی به خریداران محصولات دانش بنیان است.


  • بازدیدکنندگان: 998
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ