اخبار
23 شهریور 1393
ارائه خدمات تجاری سازی به طرح های فناورانه در سراسر کشور

صبح امروز يكشنبه 23 شهريورماه 1393 با حضور دكتر ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهور، مرکز توسعه کسب و کار فناوری آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومي پارك، این مرکز كه با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري و زيرنظر پارك فناوري پرديس ايجاد شده است، به ارائه خدمات تجاری‌سازی به شرکت‌هایی که عضو پارک‌های فناوری و مراکز رشد نیستند، مي‌پردازد و خدمات آن در سراسر کشور قابل استفاده است.

آموزش مهارت‌ها و قوانین کسب و کار، ثبت اختراع و علائم تجاری، راهنمایی برای دریافت مجوز از نهادهای ذیربط و همچنین تأییدیه محصولات، خدمات گمرکی و بازرگانی، تدوین برنامه کاری و طرح توجیهی، کمک به حضور در نمایشگاه‌های تجاری، بازاریابی و تبلیغات و ... از جمله خدمات مرکز توسعه کسب و کار فناوری است.

گفتني است یکی از مشکلات پارک‌های فناوری و مراکز رشد فناوری در سراسر کشور، ایجاد فضای استقرار برای همه شرکت‌ها و طرح‌های فناورانه نوپا در استان متبوعه است. لذا بسیاری از طرح ها و ایده‌ها از دریافت خدمات تجاری‌سازی محروم می‌شوند. این مرکز، کلیه خدمات تجاری‌سازی را به شرکت‌ها و طرح‌های نوپا (به‌غیر از در اختیار قرار دادن فضای استقرار) ارائه می‌کند. متقاضیان عضویت در سراسر کشور می‌توانند برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی مرکز به نشانی www.techbiz.ir مراجعه نمایند.


  • بازدیدکنندگان: 1973
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ