اخبار

شرکت آریاطب فیروز به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه تجهیزات پزشکی آریاطب و عضو پارک فناوری پردیس و تولیدکننده دستگاه دیالیز، در سیزدهمین همایش مرکز تحقیقات نفرولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران از شش محصول خود در این سمینار رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، سید سلمان اخوت مدیر مرکز تحقیق و توسعه شرکت آریاطب فیروز با اعلام این خبر افزود: در این دوره علاوه بر ماشین همودیالیزATF1022 با طراحی جدید از سه محصول در حوزه ی تولید آب RO، تستر دیالیز DTS-100 و فشار سنج قابل استفاده برای دستگاه همودیالیز ATF 1022 رونمایی به عمل آوردیم که مورد استقبال و توجه جامعه نفرولوژیست‌ها، پرستاران و فعالان حوزه دیالیز کشور قرار گرفت.

وی در ادامه از موفقیت‌های آریا طب در این یک سال اخیر توضیح داد: از سال پیش تا کنون ما 55 دستگاه دیالیز را در مراکز درمانی ارائه کرده‌ایم که در حال استفاده و درمان بیماران هستند، به علاوه شرکت ما در طی این یک سال به صورت پویا در حال انجام تحقیقات و تولید تجهیزات تازه بوده است و به تولید تنها یک دستگاه اکتفا نکرده‌ایم.

اخوت متذکر شد: در حال حاضر تنها چهار کشور آلمان، سوئد، ژاپن و ایتالیا به ساخت دستگاه دیالیز در کل دنیا مشغول‌اند و ما پنجمین کشور سازنده این محصول هستیم، هرچند که رقابت در این بازار با شرکت‌هایی با سابقه سخت است، اما فروش و صادرات دستگاه‌های ما نشان دهنده آینده روشن تولیدات داخلی دراین صنعت است.

وی گفت: امسال دومین حضور شرکت ما در همایش مرکز تحقیقات نفرولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران بود که علاوه بر رونمایی از 6 محصول جدید در این حوزه، برگزار کننده یک کارگاه تخصصی نیز در دل این رویداد بودیم.

مدیر مرکز تحقیق و توسعه آریاطب فیروز در خصوص سمینار تازه‌های بیماری‌های کلیوی، آب و الکترولیت و اسید باز، افزود: این سمینار با حضور بیش از یکصد پرستار حوزه نفرولوژی و اورولوژی برگزار شد و مبحث‌های «دستیابی به درمان موثرتر بیماران دیالیزی با استفاده از سیستمهای اندازه‌گیری پیشرفته در دستگاه 1022:2018ATF » و «برنامه مدیریت جامع در بیماران مبتلا به اختلال مزمن کلیوی: وظایف ومسئولیت‌های پرستاران نفرولوژی» توسط بنده و خانم دکتر سیلانی ارائه شد. در انتها نیز گروه‌های پزشکی در خصوص دستیابی به درمان بیماران دیالیزی بحث و تبادل نظر کردند.

شایان ذکر است، شرکت آریاطب فیروز از سال 92 با هدف طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی به‌منظور توسعه فناوری برای بهبود کیفیت زندگی بیماران در پارک مستقر شد و به عنوان نهمین برند جهانی و تنها تولیدکننده داخلی دستگاه همودیالیز شناخته می‌شود.

  • بازدیدکنندگان: 1161
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ