اخبار

رييس دفتر ملي پژوهش، توسعه و نوآوري مجارستان در راستای توسعه روابط بین ایران و مجارستان در حوزه علم و فناوری از پارک پردیس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ جوزف پالینکاس، رييس دفتر ملي پژوهش، توسعه و نوآوري مجارستان و مارک بتوند ریکسکو، دستیار تجارت بین‌الملل مجارستان كه در قالب هياتي به رياست نخست‌وزير اين كشور به ايران سفر كرده بودند، از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

دراین بازدید، مدیرکل ارتباطات و بین‌الملل پارك فناوري پرديس ضمن معرفی این پارک و فعالیت‌های فناوری که توسط شرکت‌های دانش بنیان انجام می‌گیرد، پروژه‌های ملی و بین‌المللی پارک فناوري پردیس را با رویکرد همکاری‌های دو جانبه معرفی کرد.

پالینکاس، با معرفي مراکز فناوری و نوآوری مجارستان و رویدادهای ترویجی آنها از جمله نمايشگاه‌هاي فناوري، گفت: ما کارهای مختلفی با کشورهای آسیایی انجام داده‌ایم و رویکرد مقامات كشور ما نگاه به شرق به جای غرب مي‌باشد.

رييس دفتر ملي پژوهش، توسعه و نوآوري مجارستان افزود: ما به دنبال تحقیقات اثربخش و کاربردی با کشور ایران در زمینه علم وفناوری هستیم.

پالینکاس در خصوص نمایشگاه اینوتکس که هرساله توسط پارک فناوري پردیس برگزار می‌شود، به علاقمندي شركت‌هاي مجار براي حضور در اين رويداد اشاره نمود.

در پايان اين بازديد، ميهمانان از شرکت دانش‌بنیان رزفارمد مستقر در پارك بازدید کردند.


  • بازدیدکنندگان: 1068
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ