اخبار
14 فروردین 1396
توسط یکی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس/گزارش خبرگزاری صدا و سیما از شرکت تکوین پژوه


شرکت تکوين پژوه مهام به عنوان مجموعه‌اي پيشرو در ايران با پيشينه‌اي بيش از 35 سال در زمينه فناوري خلاء فعاليت دارد، این شرکت به عنوان طراح و سازنده انواع پمپ‌ها، تجهيزات و سیستم‌های خلاء در پارک فناوري پرديس مستقر است.
عنوان اولين سازنده پمپ ديفيوژني خلاء، اولین دستگاه لايه نشاني خلاء و همچنين اولین پمپ خلاء روتاري پره‌اي دومرحله‌اي در ايران متعلق به این مجموعه است. علاوه بر سیستم‌های تولید خلا انواع سیستم‌های لایه نشان و کوره‌های عملیات حرارتی با قابلیت کاربرد در صنایع مختلف از دستاوردهای این شرکت است.
هادی موسوی از متخصصان این شرکت در خصوص محصولات تولیدی این مجموعه و کاربرد آن در صنایع گفت: مهمترین مصرف کنندگان این محصولات نیروگاه‌ها، پتروشیمی‌ها ، پالایشگاه‌ها و شرکت‌های خودروسازی هستند، همچنین در صنایع کوچکتر مانند صنایع دکوراتیو و صنایع برق الکترونیک از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند و ما تنها تولیدکننده دستگاه خلاء صنعتی در ایران هستیم.
وی توضیح می دهد: به دلیل امکان استفاده دوگانه از این دستگاه ها، واردات آن‌ها شرایط ویژه و قیمت‌های بالایی دارد در حالی که ما در داخل ایران توسط کارشناسان داخلی خود توانسته‌ایم این دستگاه‌ها را با کیفیت بالاتر بومی سازی کرده‌ و در صنایع مختلف به کار بگیریم. در این مسیر دانش فنی این دستگاه‌ها هم کاملا بومی سازی شده و در دست‌مان می‌باشد.
موسوی با اشاره به سهم بازاری که هم اکنون در اختیار این شرکت است گفت: در حال حاضر 20درصد سهم بازار داخل را به خود اختصاص داده‌ایم و در صورت مهیا بودن شرایط، امکان پوشش کامل بازار را داریم.




  • بازدیدکنندگان: 1452
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ