اخبار

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: این سازمان جهت ارتقای فناوری و استفاده از استعداد‌های موجود در میان تحصیلکردگان دانشگاهی آماده حمایت از فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان‌ است.


به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ دکتر منصور معظمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در بازدید از پارک فناوری پرديس با اشاره به اهمیت جایگاه شرکت‌های دانش بنیان گفت: برای دستیابی به رشد و رونق در حوزه فناوری، چاره‌ای جزء سپردن کارها به افراد با استعداد و توانمند جهت بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌های قشر جوان و تحصیلکرده وجود ندارد.


وی ادامه داد: ما در کشور راهی جز استفاده از شرکت‌های دانش بنیان نداریم و این امری است که در دنیا مورد توجه قرار گرفته است و نباید اجازه دهیم این شرکت‌ها درگیر فرآیند اداری شوند.


دکتر معظمی با بیان اینکه سازمان‌های اداری ‌ما خلاقیت و نوآوری را سرکوب می‌کنند گفت: ما در حقیقت با حجم گسترده‌ای از دانشجویان رو به رو هستیم، و این قشر از جامعه ایده‌های بسیاری دارند، که اگر آنها را ساماندهی و سازماندهی نکنیم از دست‌شان خواهیم داد.


رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خاطر نشان کرد: ما می‌توانیم در حوزه‌ پیاده‌سازی ایده‌های علمی شرکت‌های دانش‌بنیان، بازاریابی محصولاتشان در خارج از کشور و همچنین آموزش نیروهای شاغل از طریق سازمان مدیریت صنعتی، حمایت‌های لازم را به عمل آوریم.


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه این بازدید نیم روزه، از نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های عضو بازدید نموده و سپس از نزديك با فعاليت دو شرکت شرکت فرادانش (در حوزه ویدیوهای آموزی شرکت) و سر آوا (در حوزه سرمایه‌گذاری در دنیای دیجیتال) مستقر در پارک آشنا شد.  • بازدیدکنندگان: 1243
  • (رتبه بندی جاری 3.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 6 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ