اخبار
22 آذر 1394
با پيگيري پارک فناوری پردیس محقق شد؛

هیاتی از اتاق بازرگانی «خرسون اوکراین» از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این دیدار میخایلو نپران (Mykhailo Nepran)، معاون اول رییس اتاق تجارت و صنعت اوکراین به همراه رییس اتاق صنعت و تجارت خرسون، سرپرست مرکز همکاری‌های بین المللی، متخصص مرکز پشتیبانی صادرات، رییس تبادلات اتاق تجارت و صنعت اوکراین و... حضور داشتند.

هیات اوکراینی طی بازدید از شرکت ها و نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه پارک، در ارتباط با همکاری ایران و اوکراین در زمینه‌های مختلف فناوری تبادل نظر کردند و نتیجه آن حضور شرکت های فناوری اوکراین در نمایشگاه اینوتکس 2016 و همچنین سرمایه گذاری مشترک با فعالان مستقر در پارک خواهد بود.

همچنین مقرر شد موضوعات ارسال اطلاعات دقیق پروژه‌هایی چون نمایشگاه اینوتکس و TTEN به میهمانان برای تعریف همکاری‌های آینده و نيز دعوت از شرکت‌های فناور کشور میهمان در نمایشگاه اینوتکس، پیگیری ارتباطات به منظور شرکت در نمایشگاه اینوتکس و اجرایی کردن پروژه بوستان با مشارکت دسفارت اوکراین در ایران از طرف فعالان دو کشور دنبال شود.

گفت‌وگو درباره جایزه علمی و فناوری مصطفی، رویدادهای مختلف استارتاپ ویکند و سرمایه گذاری در پارک از دیگر مواردی بود که با هیات اوکراینی در میان گذاشته شد.

این بازدید به درخواست اتاق بازرگانی اوکراین صورت گرفت كه با همراهي و حضور اتاق بازرگانی مشترک ایران و اوکراین به ثمر رسيد.


  • بازدیدکنندگان: 1051
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ