اخبار
06 اسفند 1398
شرکت‌های عضو پارک می‌توانند از معافیت مالیاتی برخوردار شوند

معاون امور فناوری پارک فناوری پردیس درباره واگذاری اراضی فاز سوم پارک فناوری پردیس گفت: در این دوره، هم از شرکت‌های دانش‌بنیان و هم غیر دانش بنیان دعوت شده است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، هزاوه افزود: این مدل پذیرش در پارک، نخستین بار است انجام می‌شود که نشان‌دهنده یک فرصت ویژه برای شرکت‌هایی است که می‌خواهند در پارک فناوری پردیس حضور پیدا کنند و از طرفی نشان‌دهنده ظرفیت بالایی است که کشور برای رشد شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان ایجاد کرده است. لازم به ذکر است، این فرصت تنها تا 15 اسفند وجود دارد و شرکت‌ها تا این روز می‌توانند ثبت نام کنند.
وی گفت: فاز سوم نسبت به دو فاز دیگر تفاوت‌هایی دارد که می‌تواند برای شرکت‌ها جالب توجه باشد؛ از جمله می‌توان به این نکته اشاره کرد که با راه اندازی فاز سوم، ورود به پارک فناوری از این فاز انجام می‌شود و فاز‌های اول و دوم بعد از فاز سوم قرار دارد. در واقع فاز سوم به تهران نزدیکتر است.
هزاوه درباره مزیت‌های قانونی پارک فناوری پردیس، گفت: هر فردی که در شرکت‌های عضو پارک فناوری کار می‌کند، حقوقش به هر میزان که باشد، از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شود. همچنین عملکرد شرکت‌ها هم از معافیت مالیاتی برخوردار می‌شود؛ چه این شرکت‌ها دانش بنیان باشند یا نباشند. این مهمترین مزیت قانونی شرکت‌هایی است که در پارک فناوری استقرار پیدا می‌کنند.
هزاوه یکی از مهمترین ویژگی‌ها و مزیت‌های استقرار شرکت‌ها در پارک را کنار هم بودن شرکت‌ها، هم‌افزایی و همکاری بین آن‌ها دانست و گفت: پارک فناوری پردیس شبیه به جنگلی است که همه گونه فرد و شرکت در آن زیست می‌کنند. در این پارک شرکت‌هایی نوآور با افراد خلاق و دارای ایده‌های جدید حضور دارند.

  • بازدیدکنندگان: 101
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ