اخبار
20 فروردین 1396
مراسم ضیافت چای بهاری برگزار شد؛

بعداز ظهر یک روز بهاری در روزهای آغازین سال 96، گذراندن دقایقی از وقت در کنار خانواده بزرگ همکاران پارک فناوری پردیس می تواند شروع خوبی برای سال جدید باشد.

برنامه ضیافت چای امروز، 20فروردین به میزبانی پارک فناوری پردیس با حضور ده ها نفر از مدیران و کارمندان شرکت های عضو پارک و اعضای ستادی پارک فناوری پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس این برنامه که در چند نوبت از سال برگزار می شود با هدف ایجاد ارتباط دوستانه ، آشنایی بیشتر مدیران با هم و به وجود آمدن زمینه‌های تعامل و هم‌افزایی میان واحدهای فناور در فضایی کاملا دوستانه به دور از تشریفات رسمی با صرف چایی و دسر در کنار یکدیگر برگزار می شود.

شروع سال نو با گپ و گفت صمیمانه

پارک فناوری پردیس با برگزاری ضیافت های چای به صورت فصلی، سعی در برقرای ارتباط دوستانه و شبکه‌سازی بیشتر به منظور تعامل و همکاری بین شرکت های پارک را دارد. در جریان این رویدادها که در ابتدای هر فصل برگزار می شود تدارکات لازم برای معرفی هرچه بهتر شرکت ها و فعالیت هایشان امکان پذیر است و شرکت ها با حضور در این ضیافت هر فصل خود را با تجدید دیدار آغاز می کنند.

در ضیافت ویژه نوروزی امروز هم بسیاری از مدیران عامل و کارمندان شرکت ها در کنار کارکنان ستادی پارک دیداری تازه کردند و از برنامه های پیش روی سال جدید صحبت کردند.

میزان استقبال از این برنامه در هر دوره افزایش چشمگیری دارد که همین مساله دال بر رضایت مدیران و کارکنان پارک از این برنامه است.

در سوالی عمومی از حاضرین در مراسم ضیافت چای اغلب مدیران معتقد بودند حضور در چنین فضای دوستانه و صمیمی با حضور رئیس پارک و دیگر مدیران ستادی پارک موجب نزدیکی بیشتر شرکت ها به مدیران پارک خواهد شد و همین نزدیکی موجب انگیزه و انرژی بیشتر برای پیشرفت و همکاری بیش از پیش خواهد بود.
  • بازدیدکنندگان: 1178
  • (رتبه بندی جاری 3.7/5 ستاره ها) مجموع آرا: 3
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ