اخبار
23 خرداد 1395
در بازدید اعضاي کنگره ملی خلق چین تاكيد شد؛

معاون کنگره ملی خلق چین و هیات همراه در بازدید از پارک فناوری پردیس ضمن ابراز تمایل به تعریف همکاری برای توسعه فاز سوم پارک فناوری پردیس، حضور شرکت‌های با فناوری بالای چینی در فاز سوم این پارک را محتمل دانستند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، ونگ ژن Wang Zhan معاون کنگره ملی خلق چین و رییس آکادمی علوم اجتماعی شانگ‌های، در این بازدید ضمن ابراز علاقه‌مندي به همکاری با شركت‌هاي عضو پارك فناوري پرديس افزود: پارک فناوری پردیس در تراز بالایی قرار داشته و از استانداردهای بالایی برخوردار است، معرفی این پارک مرا تحت تاثیر قرار داد.

وی ادامه داد: آکادمی علوم اجتماعی چین از سال 1995 در شانگ‌های چین واقع گردیده و از طرفي پارک‌های فناوری نیز در نقاط مختلفی از چین تأسیس شده‌اند که تعداد آن‌ها به 54 پارک با فناوری بالا می‌رسد، بنابراین پتانسیل‌ همکاری‌های متعددی با پارک فناوری پردیس وجود خواهد داشت.

شايان ذكر است طبق تفاهم نامه منعقد شده مابين معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم و فناوری جمهوری خلق چین، شرکت‌های با فناوری بالاي چيني در فاز سوم پارک فناوری پردیس به صورت مستقل با همكاري شرکت‌های ایرانی مستقر خواهند شد.  • بازدیدکنندگان: 1304
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ