اخبار
15 تیر 1399
ارسال مدارک برای شرکت در فرایند ارزیابی تا 2 مرداد ماه

شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس برای رقابت در جشنواره برترین‌ها ارزیابی می‌شوند. شرکت‌های عضو برای شرکت در این ارزیابی تا 2 مرداد ماه فرصت دارند، اقدام به ارسال مدارک کنند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، طبق سیاق سال‌های گذشته اجلاس سالیانه این پارک امسال نیز برگزار خواهد شد. یکی از برنامه‌های اصلی این اجلاس جشنواره برترین‌هاست. در این جشنواره عملکرد یک ساله شرکت‌های عضو در حوزه‌های «صادرات فناوری»، «همکاری فناورانه با طرف‌های خارجی»، «همکاری با دانشگاه‌های داخلی»، «توسعه اقتصادی»، «ارتباطات سازنده با سایر شرکت‌های عضو پارک»، «تولید و توسعه فناوری»، «ارتقا و توسعه سازمانی»، «برترین برترین‌ها(برترین شرکت عضو پارک و برترین شرکت عضو مرکز رشد به صورت مستقل)» و «برترین سازمان مکار شرکت‌های عضو» بررسی شده و شرکت‌های برگزیده معرفی خواهند شد.

بر همین اساس فرآیند ارزیابی عملکرد یک ساله شرکت‌ها آغاز شده است. شرکت‌های عضو تا تاریخ 2 مرداد ماه 1399 با مراجعه به سامانه اينترنتي eservices.techpark.ir، نسبت به ورود اطلاعات و ارسال آنها همراه با تصوير مدارك مورد نياز به صورت برخط اقدام کنند.

شرکت‌ها در صورت مشارکت در دوره ارزیابی سال گذشته، با استفاده از نام کاربری شرکت، به سامانه امور شرکت‌ها و ثبت اطلاعات ارزیابی سالیانه دسترسی خواهند داشت. ضروری است با توجه به تغییر زیرساخت احراز هویت سامانه، شرکت‌ها در ابتدا نسبت به بازیابی رمز عبور اقدام کنند. در غیر این صورت ضروری است با مراجعه به آدرس فوق، فرآیند «دریافت نام کاربری» اجرا شود.

شرکت‌های عضو پارک برای بهره‌مندی از معافیت مالیاتی ملزم به ارسال یک نسخه رونوشت اظهارنامه مالیاتی تا 2 مردادماه به پارک هستند. در صورت عدم امكان ارسال اظهارنامه مالياتي تا تاريخ 02/05/99، تاكيد مي‌شود شركت‌ها ملزم به تكميل ساير اطلاعات عملكردي سال 98 برگرفته از تراز کل و معین، طي مهلت فوق‌الذكر در سامانه مي‌باشند و به محض تسليم اظهارنامه به سازمان امور مالياتي، ساز وکار لازم برای دریافت آن متعاقبا مهیا خواهد شد.

واحدهای فناور به منظور بهره‌مندی از معافیت مالیات حقوق کارکنان مستقر در محل پارک پس از انعقاد قرارداد همکاری با کارکنان، ملزم به ارسال یک نسخه از قرارداد دارای مهر و امضا طرفین به پارک هستند. از این پس و در راستای اجرای این مهم نیازی به ارسال نسخه فیزیکی قرارداد نبوده و کافی است نسخه الکترونیکی قرارداد منعقده (دوره همکاری سال‌های 98 و 99) در سرفصل منابع انسانی سامانه ارزیابی ضمیمه شود.

شرکت‌های عضو می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشكل، از قبیل ورود و کاربری سامانه و ...، با مركز تماس اين سامانه از طریق شماره تلفن 76250110 ، از ساعت 8 صبح تا 16 عصر روزهای کاری تماس بگیرند.

لازم به ذکر است استمرار عضویت کلیه شرکت‌های فناور (اعم از مستقر و غیر مستقر)، تمديد مجوز فناوري و قراردادِ شركت­هاي مستقر در بخش اراضی و استيجاري و بهره‌مندي از هرگونه مزاياي قانوني و حمايتي پارك، منوط به تكميل دقيق و ارسال گزارش عملكرد سال 98 خواهد بود.

مهندس غضنفری با شماره 76250250 (داخلی 2223) آماده ارائه اطلاعات تکمیلی و پاسخگویی به سوالات احتمالی در این خصوص می‌باشند.


 

دریافت پیوست 1 و پیوست 2 فراخوان شرکت در ارزیابی واحدهای فناور پارک فناوری پردیس  • بازدیدکنندگان: 91
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ