اخبار
13 آذر 1398
پیرو تفاهم نامه میان پارک فناوری سلامت پردیس و اداره کل تجهیزات پزشکی

«حسین صابری» رئیس پارک فناوری سلامت پردیس و «حسین صفوی» مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، دیروز طی جلسه‌ای به بررسی وجوه همکاری میان دو سازمان پرداختند. تاسیس شرکت‌های مشاور حوزه تولید و تسریع فرآیند اخذ مجوز از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس به نقل از روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، پیرو تفاهم‌نامه منعقد شده میان پارک فناوری سلامت پردیس و اداره کل تجهیزات پزشکی، مدیران این دو مجموعه، دیروز طی جلسه‌ای به بررسی مسائل فی مابین پرداختند.
در این جلسه ایجاد و راه اندازی شرکت های مشاور و ارزیاب GMP جهت مشاوره تولیدکنندگان مستقر در پارک، به ویژه در مرحله تدوین فایل فنی، مورد توافق قرار گرفت.
همچنین پارک فناوری سلامت پردیس آمادگی خود را جهت سرمایه‌گذاری و حمایت مالی از تولیداتی که از نظر اداره کل تجهیزات پزشکی در اولویت تولید قرار دارند و همکاری جهت توسعه صادرات تجهیزات پزشکی، اعلام کرد.
در این جلسه، تشکیل کمیته مشترک ویژه پارک فناوری پردیس سلامت و اداره کل تجهیزات پزشکی با هدف تسریع فرآیند اخذ مجوز ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی، برای شرکت های تولیدکننده مستقر در پارک، مورد بررسی قرار گرفت.

  • بازدیدکنندگان: 208
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ