اخبار

صندوق توسعه فناوری‌های نوین از جمله صندوق‌های غیردولتی پژوهش و فناوری است که به منظور ایجاد زمینه‌های مشارکت و سرمایه گذاری بخش غیردولتی و حمایت از فعالیتهای کارآفرینان و همچنین ارائه خدمات مالی به کارآفرینان و نوآوران، با حمایت دولت و پارک فناوری پردیس ایجاد شده‌است. این صندوق چندی است همکاری خود را با شرکت سرمایه گذاری جسورانه «اسمارت‌آپ ونچرز» آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس به نقل از شنبه پرس، اسمارت‌آپ ونچرز هدف از شراکت تازه‌ خود با صندوق توسعه فناوری‌های نوین را رشد و توسعه ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری عنوان کرده و در سه سال فعالیت پیوسته و متمرکزش درحوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر در استارتاپ‌های مختلف سرمایه‌گذاری کرده و به ارائه خدمات منتورینگ برای استارتاپ‌ها پرداخته است. استارتاپ‌هایی نظیرکرفس، گهواره، همراه مکانیک و کمدا در پورتفوی این صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه هستند.

دکتر باقری، رئیس هیات مدیره اسمارت‌آپ ونچرز در رابطه با همکاری با صندوق توسعه فناوری‌های نوین گفت: ما تنها سرمایه نمی‌خواستیم و به دنبال یافتن یک شریک استراتژیک بودیم. از بین گزینه‌های مختلف، پتانسیل‌های همکاری چه از نظر فرهنگ سازمانی و چه از نظر زمینه‌های توسعه همکاری با صندوق توسعه فناوری‌های نوین را مناسب‌تر دیدیم.

دکتر میرامینی، مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی‌های نوین، درباره این همکاری گفت: اسمارت‌آپ با داشتن تیم حرفه‌ای خود و دانش پیاده‌سازی مدل‌های موفق در رشد دادن استارتاپ‌ها، شریک قدرتمندی برای ما در اکوسیستم استارتاپی خواهد بود.

دکتر میرامینی با اشاره به توانایی‌های صندوق در فراهم کردن خدمات مالی متنوع به استارتاپ‌ها همچون انواع وام‌ها، بیمه‌نامه‌، ضمانت‌نامه‌ها، خدمات تخصصی به استارتاپ‌ها برای کسب آمادگی ورود به بورس خاطر نشان کرد از این پس استارتاپ‌هایی که به اسمارت‌آپ می‌پیوندند می‌توانند از خدمات صندوق بهره‌مند شوند.


  • بازدیدکنندگان: 48
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ