اخبار
04 آبان 1394
در راستای حمايت از شركت‌هاي دانش‌بنيان صورت گرفت:

 معاونت علمي و فناوري رياست جمهوری در راستای حمايت از توانمند‌سازي شركت‌هاي دانش‌بنيان در حوزه صادرات، طرح شناسايي توانمندي‌هاي فناورانه صادراتيرا عملياتي مي‌كند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، معاونت علمي و فناوري رياست جمهوری در راستای حمايت از توانمند‌سازي شركت‌هاي دانش‌بنيان در حوزه صادرات محصولات دانش­‌بنیان،طرح شناسايي توانمندي‌هاي فناورانه صادراتي را از طریق جمع‌آوري اطلاعات محصولات شركت‌هاي دانش‌بنيان و فناور كشور در تمامي حوزه‌هاي فناوري و ارزيابي و پايش اين اطلاعات، اجرا و بانك اطلاعاتي قابل استنادی را در راستاي معرفی توانمندي‌هاي فناورانه صادراتي ایجاد کند.

بنا به اين گزارش اين بانك اطلاعاتي، جامع و ملي خواهد بود و در قالب يك پورتال پويا، جهت معرفی ظرفیت­های کشور و بازاريابي بين‌المللي محصولات فناورانه بصورت رسمي در دسترس مخاطبين داخلي و خارجي قرار خواهد گرفت.

اين پورتال قابليت ارائه اطلاعات به چهار زبان، دسته‌بندي و جستجو بر اساس حوزه فناوري و زيرحوزه‌هاي اصلي، نمايش عكس و فیلم، اطلاعات فني محصولات و كاربردهاي آن، گزارش‌گيري و چاپ اطلاعات به زبان دلخواه را خواهد داشت.

گفتني است "بانك اطلاعاتي جامع محصولات فناورانه صادراتي كشور"به عنوان مرجعي براي شناسايي محصولات صادراتي دانش­‌بنیان كشور، مورد استفاده نهادهاي سياست‌گذار و برنامه‌ريز كشور بوده و در اختيار كليه نمايندگي‌هاي ايران در خارج از كشور و شركت‌هاي مديريت صادرات منتخب جهت بازاريابي در كشورهاي هدف صادراتی قرار خواهد گرفت.

بر همين اساس معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري از كليه شركت‌هاي دانش‌بنيان و فناور كشور دعوت بعمل مي‌آورد تا با مراجعه به آدرسwww.hitechexport.irاطلاعات محصولات شركت را كه سابقه صادراتي داشته و يا ظرفيت صادراتي مناسبی دارند، در سامانه ثبت نمايند.

جهت كسب اطلاعات بيشتر و رفع ابهامات احتمالي با شركت مديريت صادرات فناوري ايرانيان با شماره 7-76250735-021 دردسترس مي‌باشد.


 

  • بازدیدکنندگان: 1413
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ