اخبار
13 بهمن 1394
وزير اقتصاد، توريسم و فرهنگ ايالت اشتايرمارك اتريش در بازديد از پارك فناوري پرديس اعلام كرد؛

وزير اقتصاد، توريسم و فرهنگ ايالت اشتايرمارك اتريش در بازديد از پارك فناوري پرديس علاقمندي كشور متبوعش را براي توسعه همكاري با شركت‌هاي دانش‌بنيان ايراني اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، هيات عالي‌رتبه اتريشي به رياست وزير اقتصاد استان اشتايرمارك از پارك فناوري پرديس و برخي از شركتهاي عضو و دستاوردهاي آنها بازديد نمود.

در اين ديدار كه سفير اتريش در تهران نيز حضور داشت، مديران شركت‌هاي فناور اتريشي زمينه‌هاي پيشنهادي خود براي همكاري با كشورمان را تشريح و آمادگي خود را براي تعريف پروژه‌هاي مشترك در بخش‌هاي مختلف فناوري با شركتهاي ايراني اعلام نمودند.

كريستيان بوخمان، وزير اقتصاد، توريسم و فرهنگ استان اشتايرمارك در اين ديدار، ضمن اظهار شگفتي از دستاوردهاي فناوري پارك فناوري پرديس، به علاقمندي اتريش براي همكاري در زمينه‌هاي مختلف فناوري اشاره و تاكيد كرد: اين هيات كه اعضاي آن را عمدتا مديران شركت‌هاي نوآور اتريش در زمينه‌هاي مختلف صنعتي و فناوري تشكيل مي‌دهند، با رويكرد شناسايي ظرفيت‌هاي همكاري و تعريف فعاليت‌هاي مشترك به ايران آمده است.

وي با اشاره به وجود نمايندگي بازرگاني و اهتمام سفارت اتريش در تهران، ابراز اميدواري نمود تا بتواند زمينه مناسبي را براي حضور شركت‌هاي فناور اتريشي در ايران و بطور خاص پارك فناوري پرديس فراهم نمايد.

مهدي صفاري‌نيا، رييس پارك فناوري پرديس نيز ضمن خير مقدم به هيات اتريشي، آمادگي پارك را براي ميزباني از شركت‌ها و سرمايه‌گذاران اتريشي اعلام نمود و از فعالان فناوري استان اشتايرمارك براي حضور در نمايشگاه فناوري و نوآوري (اينوتكس 2016) دعوت بعمل آورد.

شايان ذكر است هيات اتريشي با حضور بيش از 50 فعال اقتصادي و تعدادي از مسئولين شهري استان اشتايرمارك در حوزه‌هاي مختلف صنعتي و فناوري، طي مدت حضور در ايران از مراكز مختلف مرتبط در شهرهاي تبريز و تهران بازديد مي‌نمايند.


  • بازدیدکنندگان: 1282
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ