اخبار
14 شهریور 1394
مركز فن بازار ملي ايران با همكاري شركت ملي گاز ايران برگزار مي‌كند

مركز فن بازار ملي ايران با همكاري شركت ملي گاز ايران، «نشست تخصصي بهره‌برداري از فناوري‌هاي داخلي در صنعت گاز» را با هدف معرفي دستاوردها و توان فني مهندسي شركت­هاي داخلي به مديران عملياتي و تصميم‌سازان صنعت گاز كشور در روزهاي 7 و 8 مهرماه 94 در پارك فناوري پرديس برگزار مي‌كند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، اين نشست تخصصي با رويكرد رفع نيازهاي حوزه فناوري صنعت گاز و حمايت از توليدات و دستاوردهاي داخلي در اين صنعت برگزار مي‌شود.

مخاطبين اين رويداد را متخصصين كميته خودكفايي صنعت گاز و مديران و دست‌اندركاران بخش‌هاي مختلف اين صنعت از سراسر كشور از جمله شركت ملي گاز ايران، شركت انتقال گاز ايران، شركت مجتمع گاز پارس جنوبي، شركت پالايش گاز فجر جم، شركت پالايش گاز سرخون و قشم ومراكز مرتبط تشكيل مي‌دهند.

طبق برنامه‌ريزي، در اولين روز از اين رويداد، مديران و متخصصين صنعت گاز كشور از محصولات و فناوري‌هاي شركتهاي برگزيده در نمايشگاهي كه به همين منظور برپا خواهد شد بازديد مي‌كنند و روز دوم نيز به برگزاري جلسات تخصصي (بنا به درخواست بازديدكنندگان) حول محورهاي اصلي رويداد، اختصاص خواهد يافت.

حوزه‌هاي تخصصي اين نشست شامل محورهاي زير با كاربرد در صنعت گاز مي‌باشد:

 

  • سيستم‌هاي كنترل و ابزار دقيق
  • تجهيزات دوار
  • مبدل‌هاي خاص
  • مواد شيميايي مرتبط

 

بر اين اساس آن دسته از شركتهاي فعال در هر يك از زمينه‌هاي كاري فوق (صرفا از استان تهران) كه داراي شرايط عمومي لازم باشند مي‌توانند براي حضور در اين نشست ثبت نام نمايند.

شايان ذكر است با توجه به تخصصي بودن اين رويداد و محدوديت ظرفيت پذيرش، انتخاب شركتهاي متقاضي حضور در نشست، پس از ارزيابي متقاضيان بر اساس مدارك و مستندات ارسال شده، توسط مركز فن‌بازار ملي ايران انجام شده و نتيجه به شركت‌هاي منتخب اعلام مي­ شود.

علاقمندان مي‌توانند براي اطلاع از شرايط عمومي و نحوه ثبت‌نام اين نشست از اين لينك استفاده كنند.


  • بازدیدکنندگان: 1522
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ