اخبار
09 تیر 1399
بیست و دومین جشنواره‌ جوان و سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

بیست و دومین جشنواره‌ جوان و سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی که توسط سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار می‌شوند، فراخوان خود را منتشر کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، علاقه‌مندان برای حضور در بیست و دومین جشنواره جوان خوارزمی تا 31 تیر و متقاضیان حضور در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی تا 31 شهریور برای ثبت‌نام فرصت دارند.

جشنواره‌های بین‌المللی و جوان خوارزمی با اهداف «ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان»، «ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران وفناوران جوان کشور»، «تسهیل مسیر تجاری‌سازی وکاربردی نمودن نتایج تحقیقات جوانان کشور»، «شناسایی و معرفی استعدادها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و حمایت از برگزیدگان» و «فراهم آوردن بستری مناسب برای همکاری‌های علمی و فناوری در سطح جهانی» برگزار می‌شوند.

زمینه‌های علمی مورد پذیرش در بیست و دومین دوره جشنواره جوان خوارزمی و سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی شامل موارد «مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات»، «مهندسی صنایع و مدیریت فناوری»، «زیست فناوری و علوم پایه پزشکی»، «مواد، متالوژی و انرژی‌های نو»، «کشاورزی و منابع طبیعی»، «فناوری‌های شیمیایی»، «معماری و شهرسازی»، «برق و کامپیوتر»، «محیط زیست»، «فناوری نانو»، «مکاترونیک»، «علوم پایه»، «مکانیک»، «هوافضا»، «عمران»، «هنر» و «طرح موفق در تولید ملی(اختصاصی جشنواره بین‌المللی خوارزمی)»، می‌شود. همچنین محورهای پژوهی مورد پذیرش نیز «پژوهش‌های بنیادی»، «پژوهش‌های کاربردی»، «طرح‌های توسعه‌ای» و «نوآوری و ابتکار» هستند.

«جوایز نقدی»، «لوح تقدیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری»، «کهربای جشنواره خوارزمی(تندیس)»، «استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان مطابق با آئین‌نامه مربوط»، «معرفی برگزیدگان به پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد، صندوق‌های حمایتی و بنگاه‌های اقتصادی برای افزایش و تعامل و همکاری‌های فی‌مابین» جوایز جشنواره‌های جوان و بین‌المللی خوارزمی هستند. به برگزیدگان جشنواره بین‌المللی خوارزمی لوح تقدیر رئیس‌جمهور نیز اهدا خواهد شد.

متقاضیان متولد اول فروردین 1364 به بعد می‌توانند تا پایان مهلت ثب‌نام با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی www.khwarizmi.ir نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه جامعه جشنواره‌های خوارزمی-جشنوراه جوان خوارزمی اقدام کنند. متقاضیان شرکت درجشنواره بین‌المللی خوارزمی نیز می‌توانند در همین پایگاه در قسمت جشنواره‌های خوارزمی-جشنواره بین‌المللی خوارزمی اقدام به ثبت‌نام کنند.

لازم به ذکر است از برگزیدگان جشنواره‌های بین‌المللی و جوان خوارزمی دوره‌های قبلی که موفق به تولید محصول در مقیاس صنعتی شده‌اند دعوت می‌شود برای ثبت نام و دریافت پرسشنامه با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرند.


  • بازدیدکنندگان: 65
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ