اخبار
25 اسفند 1394
پارك فناوري پرديس فستیوال نوآوری‌های تجهیزات پزشکی را برگزار مي‌نمايد.

مركز فن‌بازار ملي‌ايران (پارك فناوري پرديس) با همكاري شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري پس از برگزاري موفق فستيوال نوآوري‌هاي صنعت لوازم خانگي كه در دي‌ماه 94 و با استقبال گسترده صنعتگران اين صنعت برگزار شد در نظر دارد سومين فستيوال بازار دارايي فكري را در زمينه نوآوري‌هاي حوزه تجهيزات پزشكي در خردادماه 1395 برگزار نمايد.

در این فستيوال تخصصي که با حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان صنعت تجهیزات پزشکی برگزار می‌شود، اختراعات و طرح های حائز شرايط، پس از طي فرآيند ارزيابي و انتخاب، در روز برگزاری فستیوال به صورت حضوری براي سرمايه گذاران و تولیدکنندگان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رودررو فراهم مي‌شود و در صورت حصول توافق و انجام معامله از طريق بازار دارايي فكري، حمايت هاي مادي و معنوي معاونت علمي و فناوري رياست‌ جمهوري براي تكميل مستندات اختراعات و نيز خريد اختراعات توسط صنعتگران و سرمایه گذاران در قالب ارائه تسهيلات وجود خواهد داشت.

لذا شرکت ها و مخترعاني كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است باتوجه به شرايط حضور نسبت به تكميل فرم ثبت نام و ارسال آن به همراه کپی گواهی ثبت اختراع و کپی کارت ملی و شناسنامه تمام مالکین و مخترعان طرح، حداكثر تا تاریخ 20 فروردین 95 به آدرس پست الكترونيک festival@techmart.ir اقدام نمایند.

شرایط طرح ها:
اختراعات و نوآوری های حوزه تجهیزات و لوازم بیمارستانی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی

نکته مهم: اختراعات و نوآوری های مرتبط با کالاهای مصرفی در این فستیوال پذیرفته نمی شوند. همچنین اولویت با نوآوری هایی ست که دارای گواهی ثبت اختراع می باشند.

  • بازدیدکنندگان: 1334
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ