اخبار
22 اسفند 1394
تیم‌های کارآفرین تا پنجم فروردین ۹۵ فرصت دارند؛

شتابدهنده آواتک از جمله شتابدهنده‌های عضو مرکز شتابدهی نوآوری پارك فناوري پرديس، با اعلام فراخوانی برای چهارمین دوره شتابدهی و سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای نوپا از تیم‌های کارآفرین دعوت به عمل آورده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محسن ملایری، مدیر شتابدهنده آواتک گفت: تیم‌های کارآفرین جهت جذب سرمایه و ورود به دوره چهارم شتابدهی تا پنجم فروردین ماه ۱۳۹۵ فرصت دارند در سایت آواتک ثبت نام کنند.

به گفته وی، آواتک یک برنامه 6 ماهه شتابدهی به کسب و کارهای نوپا است که کارآفرینان را از طریق ارائه آموزش‌های کارآفرینی، مربیگری، سرمایه‌ی اولیه (Seed Funding) و فضای کاری خلاق حمایت می‌کند.

مدیرعامل آواتک با اشاره به اینکه تاکنون 30 کسب و کار نوپا طی سه دوره شتابدهی در این مرکز فعالیت کرده‌اند، گفت: حاصل کار این سه دوره حمایت از 89 کارآفرین، ایجاد 210 فرصت شغلی و جذب سرمایه 70 درصدی بالغ بر 50 میلیارد ریال بوده است.

وی تاکید کرد: 25 درصد از جوانان فعال در کسب و کارهای نوپا این شتابدهنده قصد ترک ایران را با هدف تحصیل در دیگر کشورها داشتند اما با ورود به «آواتک» فرصت جدیدی برای ایجاد و توسعه کسب وکار در داخل کشور را برای آنان فراهم کرد.
ملایری کسب و کارهای نوپا ریحون، تسکولو، پی پینیگ، دونیت و ... را از جمله کسب و کارهای موفق شکل گرفته در این مرکز شتابدهی معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، از تیم‌ها و افرادی که جهت ورود به این دوره ثبت نام کرده‌اند پس از بررسی و ارزیابی‌های لازم، برای مصاحبه حضوری دعوت به عمل خواهد آمد و پس از گزینش آنها، ابتدا 20 تیم وارد مرحله پیش‌شتابدهی و در نهایت 10 تیم به مرحله نهایی شتابدهی راه خواهند یافت.

دوره پیش‌شتابدهی در آواتک دو ماه و دوره‌شتابدهی چهار ماه به طول می‌انجامد، تیم‌ها در پایان دوره شتابدهی و در روز ارائه (Demo Day)، برای جلب نظر سرمایه گذاران و کسب سرمایه لازم برای گسترش کار خود، به معرفی و ارائه کسب و کار خود خواهند پرداخت.

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت آواتک در آدرسwww.avatech.ir مراجعه کنید.
  • بازدیدکنندگان: 1396
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ