اخبار
18 خرداد 1394
با حضور دكتر ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهور در سالن خليج فارس نمايشگاه بين‌المللي تهران افتتاح مي‌شود

دومين نمايشگاه بين‌المللي فناوري و نوآوري (INOTEX 2015)، صبح فردا 19 خردادماه 1394، با حضور دكتر ستاري معاون علمي و فناوري رييس جمهور، سفرا، ميهمانان و متخصصين حوزه‌هاي مختلف فناوري از 15 كشور دنيا و اساتيد و پژوهشگران ايراني، در سالن خليج فارس نمايشگاه بين‌المللي تهران گشايش خواهد يافت.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در اين نمايشگاه كه از اهداف برگزاري آن  به بسترسازی برای تبادلات فناوری میان شرکت‌های فناور ایرانی و خارجی‌ و تبادل تجارب شركت‌هاي موفق در تجاري‌سازي و توسعه فناوري اشاره شده است،  بیش از 150 شرکت فناور داخلی و خارجی از جمله شركت‌هاي از كشورهاي از كشورهاي روسیه، هند، کره‌جنوبی، بلژیک، فرانسه، آلمان، انگلستان، ايتاليا، يونان، روماني، آذربايجان، پاكستان و چین حضور دارند.

رونمايي يكي از دستاوردهاي برجسته پژوهشگران كشور در حوزه تجهيزات هوشمند پزشكي از رويدادهاي مهم دومين نمايشگاه فناوري و نوآوري خواهد بود.

همچنين هم‌زمان با برپايي اين نمايشگاه، نشست بين‌المللي «شبكه‌سازي نوآوري» به‌مدت 2 روز برگزار مي‌شود. در اين نشست صاحب‌نظران، سياست‌گذاران و اساتيد حوزه فناوري و نوآوري در شش بخش تخصصي، از جمله در موضوعاتي مانند جايگاه و اهميت شبكه­‌ها در فرآيند نوآوري و نقش زيرساخت­‌ها و شبكه‌­هاي مشاوره و پشتيبان، به بحث و بررسي خواهند نشست.

شايان ذكر است در نمایشگاه سال گذشته 18 تفاهم نامه تبادل فناوري بین شركت هاي ايراني و کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه به ارزش تقريبی 6میلیون دلار منعقد شد و بر اساس قراردادهاي انتقال فناوري نهايي شده 6 شركت نيز از تسهيلات قرض‌الحسنه معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري كه به اين موضوع اختصاص يافته بود بهره‌مند شدند.
  • بازدیدکنندگان: 1686
  • (رتبه بندی جاری 3.5/5 ستاره ها) مجموع آرا: 2
  • 0 4

نظری وجود ندارد.

پاسخ