اخبار
18 خرداد 1398
با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری، زیر یک سقف»

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری( اینوتکس) از فردا یکشنبه 19 خرداد ماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، نمایشگاه اینوتکس با هدف بسترسازی مناسب برای تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی، سرمایه‌گذاری مشترک و مشارکت در پروژه‌های تحقیق و توسعه برپا می‌شود و میزبان بخش‌های مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری کشورهاست.

در این نمایشگاه بین‌المللی شرکت‌های فناور، استارتاپ‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز رشد، منتورها و مشاوران، مخترعان، پارک‌های فناوری، صندوق های جسورانه و سرمایه‌گذران و ... در بیش از 400 غرفه، در فضایی حدود 10 هزار مترمربع گرد هم می‌آیند.

همچنین قرار است در این نمایشگاه 30 رویداد جانبی همچون جلسات B2B، جلسات بین استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذران، مشاوره رایگان و ... برای افزایش کارآمدی نمایشگاه برپا شود.

هشتمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس با شعار «اکوسیستم نوآوری و فناوری، زیر یک سقف» در حالی فردا آغاز به کار می‌کند که پیش‌بینی می‌شود حدود 8 هزار نفر از این رویداد بازدید میکنند.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه به همت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دایر می‌شود.

افتتاحیه رسمی این نمایشگاه فردا راس ساعت 13:30 با حضور مشارکت کنندگان در نمایشگاه، مسئولان دولتی و استارتاپ ها در سالن 40 برگزار می‌شود. غرفه های نمایشگاه نیز از ساعت 10 صبح آماده استقبال از بازدیدکنندگان هستند. 

گفتنی است، نمایشگاه امسال میزبان اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه و میهمانانی از 62 کشور مختلف است.


  • بازدیدکنندگان: 303
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ