اخبار
20 اردیبهشت 1396
سومین رویداد استارتاپ دمو همزمان با نمایشگاه فناوري نوآوري (Inotex 2017) برگزار خواهد شد

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس در نظر دارد به منظور جذب سرمايه براي استارتاپ‏ها و شرکت‏های نوپای حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT) با هدف توسعه زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور سومین رويدادStartup Demo را برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس این رویداد چهارم خرداد ماه 96 همزمان با ششمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سالن میلاد با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه و شركت هاي نوپا و استارتاپ‌های حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT) بعنوان سرمايه پذيران برگزار خواهد شد.

اکبر قنبرپور رييس مركز فن بازار ملي ايران در این خصوص نتایج استارتاپ دموهای گذشته گفت: در 2 رویداد پیشین، بیش از 20 استارتاپ به سرمایه گذاران عرضه شد و با برگزاری 35 جلسه بین صاحبین ایده و سرمایه گذاران، تاکنون 2 مورد سرمایه گذاری نهایی شده است.

قنبرپور در خصوص نقش حمایتی فن بازار ملی ایران در این رویداد گفت: در اين رويداد استارتاپ‏ها و شركت ها، خود را برای سرمایه‏گذاران ارائه (Demo) خواهند کرد و سرمايه گذاران پس از برگزاري جلسات خصوصي (B2B)، و بررسي میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و ... به ارزيابي آنها پرداخته و براي سرمايه گذاري در آنها اعلام نظر خواهند كرد، در اين صورت مذاكرات بعدي تا حصول نتيجه نهايي توسط مركز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.

قنبرپور در خصوص اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: يكي از خلأهاي زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور، نبود فرصت ها و بسترهاي جذب سرمايه است كه رويدادهاي استارتاپ دمو تلاش دارد اين زمينه را براي شركت هاي نوپا و استارتاپ ها براي سرمايه پذيري از يك طرف و براي سرمايه گذاران براي بررسي شركت هاي آماده و داراي ظرفيت سرمايه گذاري از سوي ديگر فراهم نمايد.

خاطرنشان می سازد مهلت استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در اين رویداد تا 29 اردیبهشت ماه مي¬باشد و متقاضيان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام مي¬توانند به سايت اينترنتي مركز فن بازار ملي ايران به آدرس www.techmart.ir مراجعه نمايند و یا با شماره تلفن های 76251224 و 76251231 تماس حاصل کنند.
  • بازدیدکنندگان: 1386
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ