اخبار
31 اردیبهشت 1397
یکی از بهترین موقعیت‌های اراضی پارک فناوری پردیس واگذار می‌شود؛

با توجه به پتانسیل فضای استارتاپی و دانش‌بنیان کشور، درخواست شرکت‌های کوچک و بزرگ دانش‌بنیان جهت استقرار و فعالیت در محیط پارک فناوری پردیس روز افزون بوده و در عمل فضای پردیس نوآوری و پردیس دانش (فازهای 1 و 2) تکمیل شده و از طرفی اقدامات ساخت و راه‌اندازی فازهای جدید در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، تنها موقعیت باقیمانده بخش اراضی در فاز اول که از امتیاز مرغوبیت، جانمایی مناسب و معماری متفاوت در پارک برخوردار است، با 42 درصد پیشرفت عمرانی و به متراژ 5215 متر مربع و 7028 متر مربع بنا با الویت واگذاری به شرکت‌های دانش بنیان به‌فروش می‌رسد.

پارک فناوری پردیس در شاهراه ارتباطی کشور با پهنای باند مخابراتی نامحدود در محیط شهری آرام، زیبا و سرسبز در 20 کیلومتری شمال شرق تهران قرار گرفته و مزایای قانونی استقرار در این مجموعه بر مبنای آيين‌نامه اجرايي ماده 47 قانون برنامه چهارم توسعه كشور شامل معافيت ماليات بر عملكرد ساليانه (اظهارنامه)، معافيت ماليات بر قرارداد، معافيت مالیات حقوق پرسنل مستقر در پارك، معافيت از پرداخت هرگونه عوارض معمول كشور و ...می‌باشد.

آخرین مهلت بازدید و ارائه درخواست خرید 14 تیر 1397 بوده و برای کسب اطلاعات و هماهنگی بازدید شماره 76250250 داخلی 4315 آماده پاسخ گویی است.


  • بازدیدکنندگان: 1204
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ