اخبار
06 مرداد 1395
با حمايت پارك فناوري پرديس برگزار مي‌شود

فستيوال نوآوري‌هاي حوزه تجهيزات پزشكي، دوشنبه اول شهريور ماه مقارن با روز پزشك و بزرگداشت حكيم ابوعلي سينا در اتاق بازرگاني صنايع،‌ معادن و كشاورزي ايران برگزار مي‌شود.


اكبر قنبرپور رئيس مركز فن‌بازار ملي ايران ضمن اعلام اين خبر افزود: پس از فراخوان بيش از 100 نوآوري به دبيرخانه اين فستيوال ارائه شد و پس از ارزيابي‌ها بيش از 50 نوآوري حائز شرايط شده‌اند كه از ميان آنها 7 نوآوري براي ارائه حضوري به سرمايه‌گذاران و توليدكنندگان حوزه تجهيزات پزشكي در روز رويداد انتخاب مي‌شوند.


قنبرپور افزود: با تعامل گسترده‌اي كه با فعالان اين حوزه در نمايشگاه ايران‌هلث انجام شد و همچنين با اعلام حمايت نهادهاي مرتبط از جمله اتحاديه صادركنندگان تجهيزات پزشكي و انجمن صنفي توليدكنندگان و صادركنندگان تجهيزات پزشكي،‌ دندانپزشكي و آزمايشگاهي، استقبال خوبي از سوي سرمايه‌گذاران و توليدكنندگان تجهيزات پزشكي براي حضور در اين فستيوال پيش‌بيني مي‌شود.


قنبرپور افزود: در صورت حصول توافق و انجام معامله از طريق بازار دارايي فكري، حمايت‌هاي مادي و معنوي معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري براي تكميل مستندات اختراعات و نيز خريد اختراعات توسط صنعتگران و سرمایه­ گذاران در قالب ارائه تسهيلات وجود خواهد داشت.


متقاضيان حضور در اين فستيوال مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فراخوان، شرايط و ضوابط فستيوال و ثبت نام در اين فستيوال به سايت www.techfestival.irمراجعه نمايند.


خاطرنشان مي‌سازد در فستيوال‌هاي بازار دارايي فكري که با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان در يك حوزه تخصصي -كاربردي برگزار میشود، نوآوري‌هاي آن حوزه تخصصي كه حائز شرايط مي‌شوند پس از طي فرآيند ارزيابي و انتخاب، در روز برگزاری فستیوال به صورت حضوری براي سرمايه‌گذاران و تولیدکنندگان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رودررو فراهم ميشود.


پوستر برنامه

  • بازدیدکنندگان: 1608
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ