اخبار

پنل دوم رویداد سرمایه گذاری Tech Dealدر حوزه فناوری های پیشرفته، نانو تکنولوژی و بیوتکنولوژی در محل اتاق بازرگانی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس این رویداد که اولین دوره و دومین پنل از سلسه رویدادهای Tech Deal (معامله فناوری) است با حضور سرمایه‌گذاران، صاحبین صنایع و مخترعین و با هدف جذب سرمایه گذاران و ارایه فناوری های دانش بنیان داخلی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فن‌بازار ملی ایران و اتاق بازرگانی تهران برگزار شده است.

مهندس علی اکبریان دبیر شبکه فن بازار ملی ایران در شروع این پنل تخصصی در توضیحات این رویداد گفت: پنل اول این رویداد صبح امروز در حوزه تجهیزات پزشکی برگزار شد و در آن ۷طرح و اختراع از دستاوردهای علمی و صنعتی به صنعتگران و سرمایه گذاران ارائه و مذاکرات خوبی هم انجام شد. وی تصریح کرد: در این پنل هم ۷طرح در حوزه نانو و بیوتکنولوژی ارائه خواهد شد و پس از آن هم زمان برای جلسات B2Bدر نظر گرفته شده تا سرمایه گذاران جلسات رودرویی با ایده پردازان و مخترعین داشته باشند.

علی اکبریان همچنین در خصوص چشم اندازها و اهداف این رویداد چنین گفت:فن بازار ملی ایران تلاش میکند تا به روش ها و با استفاده از ابزارهای متنوع جذابیت های سرمایه گذاری در عرصه نواوری و فناوری را در بین سرمایه گذاران به منحصه ظهور بگذارد و Tech Dealهم یکی از همین روش ها برای افزایش توجه سرمایه گذاران به اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور است.

وی در خصوص نتایج این برنامه ابراز امیدواری کرد و گفت: فناوری های پیشرفته، نانو تکنولوژی و بیوتکنولوژی صنایعی پرکاربرد و جذاب است امید است حضور صنعتگران،سرمایه گذاران، صاحبان کسب و کارهای گوناگون، بنگاه های سرمایه‌گذاری و مشتریان بالقوه اختراعات در این برنامه موجب رسوخ بیشتر فناوری و نوآوری به صنایع بیو و نانو کشور شود.  • بازدیدکنندگان: 1103
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ