اخبار
04 اسفند 1398
با حمایت شبکه فن‌بازار ملی ایران

فن‌بازار منطقه‌ای خراسان شمالی با حمایت پارک فناوری پردیس و شبکه فن‌بازار ملی ایران و با حضور جمعی از مسئولان پارک افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، بیستمین فن‌بازار منطقه‌ای در خراسان شمالی افتتاح شد. پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملی ایران و پارک علم و فناوري اسـتان خراسان‌شـمالی از حامیان تاسیس این فن‌بازار هستند. در مراسم افتتاحیه فن‌بازار منطقه‌ای خراسان شمالی «اکبر قنبرپور» معاون نوآوری پارک فناوری پردیس، «میلاد صدرخانلو» رئیس شبکه‌ فن‌بازار ملی، «علی بیگ‌زاده» معاون استاندار خراسان شمالی، «مهران گرمه‌ای» رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی و جمعی از مدیران استانی و اساتید حضور به هم رساندند.

فن‌بازار منطقه‌ای خراسان شمالی پیرو توافقات شبکه فن بازار ملی ایران بـا پـارک علم و فناوري این استان تاسیس شد. مطابق توافقات انجام شده، متولی این فن بازار، پـارک علم و فناوري خراسان شمالی تعیین شده است. چندی پیش نیز با توجه به مذاکرات انجام شده، فعالیت دو کارگزار منطقه‌ای در استان تصویب و فراخوان جذب آن در روزنامه‌های استانی منتشر شد. پس از دریافت و بررسی درخواست‌ها دو شرکت «دانش پارسـیس آریا» و «پژواك تجارت ثمین ظفر» به عنوان کارگزاران منطقه‌ای این استان انتخاب شدند. 

شایان ذکر است، مركز فن‌بازار ملي ايران، با توجه به تکالیف ذکر شده در نقشه جامع علمي كشور، ابلاغيه شوراي عالي انقلاب فرهنگي و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، مسئوليت ايجاد و ساماندهي فن‌بازارهاي منطقه‌اي و تخصصي در كشور را بر عهده دارد.


  • بازدیدکنندگان: 59
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ