اخبار
31 شهریور 1394
به همت مركز تجاري‌سازي و خدمات فناوري پارك فناوري پرديس برگزار شد:

با حضور واحدهاي فناور مركز رشد فناوري نخبگان و جمعي از شركت‌هاي عضو پارك فناوري پرديس، كارگاه آموزشي الزامات و فرآيندهاي دانش‌بنيان شدن، روز سه‌شنبه 31 شهريور در سالن كنفرانس سراج پارك فناوري پرديس برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومي پارك، در اين كارگاه آموزشي كه 20 نفر از مديران و كارشناسان واحدهاي فناوري در آن شركت كرده بودند، موضوعاتي از قبيل؛ نحوه ثبت‌نام متقاضيان بهره‌مندي از قانون حمايت از شركت‌هاي دانش‌بنيان، فرايندهاي ارزيابي، ضوابط پيش‌نياز و مزاياي اين قانون و نيز انواع شركت‌هاي مورد قانون حمايت از شركت‌هاي دانش‌بنيان مورد بررسي قرار گرفت.

مهندس عسگري سرپرست مركز تجاري‌سازي و خدمات فناوري پارك فناوري پرديس در كارگاه آموزشي الزامات و فرآيندهاي دانش‌بنيان شدن، با اشاره به اهميت آشنايي واحدهاي فناوري مركز رشد با فرآيندهاي اخذ عنوان دانش‌بنيان از معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري، به معرفي برنامه‌هاي آموزشي اين مركز پرداخت و خواستار تعامل نزديك‌تر اين واحدها در تعيين نيازمندي‌هاي آموزشي اعضاي مركز رشد فناوري نخبگان پارك فناوري پرديس شد.

وي ضمن اشاره به لزوم برقراري ارتباط دوسويه ميان اين مركز با شركت‌ها و واحدهاي فناوري پارك گفت: «ساز و كارهاي مركز تجاري‌سازي و خدمات فناوري‌ پارك در رفع موانع احتمالي فرآيندهاي تجاري‌سازي طرح‌ها در دسترس واحدهاي فناوري مركز رشد و همه شركت‌هاي عضو پارك فناوري پرديس قرار داده شده است و ما در اين خصوص آماده تعامل و همكاري هستيم.»

سرپرست مركز تجاري‌سازي و خدمات فناوري در پايان به تشريح روندهاي تدوين شده در پارك براي ارائه طرح‌هاي واحدهاي فناوري و شركت‌هاي عضو به سرمايه‌گذاران متقاضي پرداخت و ايجاد چنين فرصت‌هايي را تلاشي براي حمايت از توسعه طرح‌ها و موفقيت فناوران در تجاري‌سازي دستاوردهاي حوزه‌هاي مختلف فناوري پارك دانست.
 
شايان ذكر است بخشي از خدمات ارائه شده در مركز تجاري‌سازي و خدمات فناوري پارك فناوري پرديس، به تامين نيازمندي‌هاي آموزشي شركت‌هاي عضو از طريق برگزاري كارگاه‌ها، نشست‌ها و رويدادهاي آموزشي ملي و بين‌المللي اختصاص دارد.

از ابتداي سال‌جاري تاكنون، بيش از 4 كارگاه و رويداد آموزشي توسط اين مركز برگزار شده و تا پايان سال، برگزاري حداقل يك كارگاه آموزشي در هر ماه براي شركت‌ها پيش‌بيني شده است.

  • بازدیدکنندگان: 1603
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ