اخبار
15 مرداد 1396
عضو مجمع مشورتی توسعه استان های کشور اظهار داشت؛

عضو مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در رویداد استارتاپ دمو گردشگری گفت: استارتاپ ها باید یک تعاونی ملی با طرح جامع داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، علی خداوردی عضو مجمع مشورتی توسعه استان های کشور و مشاور اقتصادی محمدباقر نوبخت در رویداد استارتاپ دمو گردشگری که توسط مرکز فن بازار ملی ایران در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد حضور یافت و در این رویداد به بررسی استارتاپ ها و ایده های حوزه گردشگری پرداخت.

خداوردی به خبرنگار پارک فناوری پردیس گفت: پیش ازاین رویداد من آشنایی مختصری با استارتاپ ها و برخی فعالیت هایشان داشتم اما امروز با حضور در این رویداد و آشنایی با این ایده پردازان و نوآوران جامعه، واقعا به آینده اشتغال کشور امیدوار شدم.

وی تصریح کرد: این استارتاپ ها متخصصین فناوری و ایده های نو کشور هستند و عمده کارشان از طریق فضاهای مجازی و با صرف هزینه های پایین و بهره وری بسیار بالا است که این مهم نیاز امروز کشور است، مساله خلق ثروت توسط بخش خصوصی و اعتماد به جوانان موضوع مهم امروز است.

عضو مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در خصوص آینده اشتغال جوانان در کشور متذکر شد: فعالیت این استارتاپ ها نوید بخش این است که در آینده نزدیک شاهد توسعه و پیشرفت این حوزه و بالا رفتن میزان اشتغال جوانان باشیم.
وی تاکید کرد: دولت تلاش می کند تا به سمت کوچک تر شدن خود و بزرگ تر شدن سازمان های مردم نهاد و بخش خصوصی که در توسعه و اشتغال فعالیت دارند برود، این استارتاپ ها هم می توانند کمک شایانی در ایجاد اشتغال، تولد فناوری های نوین و دانش فنی کشور برسانند.

وی به وجود یک مجمع تخصصی یا تعاونی ملی برای این استارتاپ ها تاکید کرد و گفت: به نظرم استارتاپ ها باید یک خانواده مستقل و یک طرح جامع یا تعاونی ملی داشته باشند که دولت هم بداند با یک خانواده مستقل و کارآمد روبه رو است و در حد توان از آن ها حمایت همه جانبه به عمل آورد.


  • بازدیدکنندگان: 1082
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ