اخبار
04 بهمن 1396

قائم‌مقام معاونت فني و اجرايي پارك فناوری پردیس گفت: احداث مجتمع نوآوران پارك فناوري پرديس با 31 واحد استیجاری مجزا پایان رسیده است و تا پايان سال‌جاری استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در آن انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، حمید خردنيا، مشاور رئيس و قائم‌مقام معاونت فني و اجرايي پارك فناوری پردیس با بیان اینکه در مراحل احداث ساختمان، از سه عنصر زمان، هزينه وكيفيت به بهترين شكل ممكن بهره گرفته شده است، گفت: اين پروژه، با استفاده از روش‌هاي نوين مهندسي‌ساخت و بهره‌گيري از نيروهاي كارآمد و زبده و همچنين ابزارهاي ويژه مديريتي و با توجه به اهميت موضوع تجاری‌سازی وحمايت از شركت هاي دانش‌بنيان در كشور، ایجاد گردیده است.

وی درخصوص مشخصات این پروژه اظهار داشت: ساختمان نوآوران با زیر بنای 5 هزار و هفده مترمربع، دارای 31 واحد استیجاری کاملا مجزا با متراژهای 65 تا 140 مترمربع می‌باشد و برای استقرار شركت‌هايي استيجاري در نظر گرفته شده است.

خردنيا با اشاره به استفاده از سیستم LSF به همراه سازه تقویتی بتنی و فلزی برای اجرای سازه ساختمان جهت سبک‌سازی، گفت: در جداره خارجی ساختمان پنل‌های OSB و دیواره‌های داخلی کناف ضد حریق نصب شده است.

وی افزود: رعايت استانداردهاي آتش‌نشاني در موضوعاتي نظير نصب سيستم‌هاي اعلام و اطفاء حريق، ساخت منبع آب آتش‌نشانی، درب‌هاي ضد حريق در محل تردد پله‌هاي فرار انجام پذيرفته است.خردنيا تصریح کرد: پروژه ساختمان نوآوران با رویکرد معماری درون‌گرا و تفکر تعاملی بین اجزاء مختلف ساختمان شکل گرفته و با توجه به کاربری‌ فضاهای داخلی ساختمان، سعی بر این بوده که اجزا بیشترین تعامل و کارکردهای متنوع را داشته باشد. بر این اساس واحدها در سه سطح مختلف جای داده شده که حول یک فضای سبز میانی با نورگیر مناسب تعبیه شده است .

وي استفاده از عايق‌هاي صوتي وحرارتي داخل ديوارها وسقف، رنگ آميزي متنوع ديوارها و آتریوم مرکزی با فضای سبزی دلنشین که باعث ایجاد محيطي نشاط انگيز و زيبا می‌شود را از ویژگی‌های این ساختمان بر شمرد و افزود: به منظور استفاده حداکثر از نور طبیعی و انتقال آن به عمق فضاها و ایجاد محیطی روشن و آرام برای تقسیم‌بندی‌های داخلی ساختمان، پارتیشن‌های شیشه‌ای پیش‌بینی شده است و دفاتر اداری نیز توسط پارتیشن-هایی ازجنس گچ‌برگ جدا شده‌اند تا حریم فعالیت‌های گروه‌های مختلف محفوظ بماند.

  • بازدیدکنندگان: 1229
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ