اخبار

رییس پارک فناوری پردیس گفت: محصولات دانش بنیان در توسعه صنعت گاز کشور تاثیر فراوانی دارد و این پارک فناوری گام های مثبتی در این زمینه برداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی صفاری نیا در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم بهره گیری از محصولات دانش بنیان در صنعت گاز کشور گفت: همزمان با برپایی نشست بهره برداری از توان داخلی در صنعت گاز کشور در مجتمع گاز پارس جنوبی در عسلویه و با همکاری شرکت ملی گاز ایران اولین « فن بازار» تخصصی گاز در جهت ارائه بهتر محصولات دانش بنیان در صنعت گاز راه اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه راه اندازی فن بازار به استفاده بیش از پیش صنعت گاز کشور از توانمندی های داخلی کمک خواهد کرد، افزود: این دفتر محصولات دانش بنیان را به صنعت گاز معرفی خواهد کرد، محصولات دانش بنیان در توسعه صنعت گاز کشور تاثیر فراوانی دارد و این پارک فناوری گام های مثبتی در این زمینه برداشته است.

صفاری نیا اظهار داشت: ایجاد بانک اطلاعاتی عرضه و تقاضا در زمینه صنعت گاز کشور و تسریع در روند انتقال فناوری در زمینه صنعت گاز به داخل کشور از دیگر مزایای این دفتر خواهد بود.

رییس پارک فناوری پردیس با بیان اینکه شناسایی توانایی های داخلی و نیز خلاء های موجود در صنعت گاز از مزایای اصلی این دفتر خواهد بود، افزود: ایجاد فن بازارهای تخصصی از تکالیفی است که شورای عالی انقلاب فرهنگی بر عهده فن بازار ملی ایران گذاشته است.

  • بازدیدکنندگان: 848
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 1

نظری وجود ندارد.

پاسخ