اخبار
19 مهر 1396

مركز فن‌بازار ملي ايران با توجه به اهميت توانمندسازي شبكه بروكرهاي فناوري خود، دوره آموزشي قراردادهاي حقوقي بازاريابي فناوري را برگزار كرد.

به گزارش روابط عمومي پارک فناوری پردیس دوره آموزشي قراردادهاي حقوقي بازاريابي فناوري با حضور بروكرهاي اين مركز طي روزهاي 18 و 19 مهر ماه سال جاري در مجتمع فرهنگيان دماوند برگزاري شد.

در اين دوره بروكرهاي فن‌بازارهاي منطقه‌اي در زمينه مسائل حقوقي بازاريابي از قبيل آموزش تئوري، بررسي موردي قراردادهاي پيشين، دستورالعمل تهيه قراردادها، تحليل رای قضايي و شبيه‌سازي مذاكرات آشنا شده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

بروكرهاي فناوري شبكه فن‌بازار ملي ايران، به صورت دائمي خدمات بازاريابي و انتقال فناوري را به طرفين عرضه و تقاضا فناوري ارائه مي كنند و در اين راستا ضروري است كه به ابزارها و توانمند‌هاي مختلفي مجهز باشند كه يكي از آنها دانش حقوقي و آگاهي از قوانين و ضوابط كشور در اين زمينه است.

دوره ­های آموزشي قراردادهاي حقوقي فن‌بازار طي 3 دوره دو روزه در محورهاي قراردادهاي بازاريابي، قراردادهاي جذب سرمايه و قراردادهاي انتقال فناوري طي يك بازه شش ماهه برگزار مي‌شود.

لازم به ذكر است مركز فن‌بازار ملي ايران با ابلاغ شوراي عالي انقلاب فرهنگي و تحت نظارت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و با هدف توسعه بازار فناوري در كشور فعاليت مي‌كند.


  • بازدیدکنندگان: 893
  • (رتبه بندی جاری 4.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ