اخبار
13 آذر 1398
در گفتگو با سرپرست اداره کل توسعه خدمات عمومی پارک فناوری پردیس

ارائه خدمات فروش آنلاین و پیک رایگان، تخصیص «رفاه کارت» به کارکنان،‌ خرید اعتباری و «‌جاب کارت» از جمله مزایای افتتاح یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در پارک فناوری پردیس می‌باشد.

در روزهای گذشته، مهدی صفاری‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس و رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، تفاهمنامه‌ای را مبنی بر افتتاح یکی از شعبِ این فروشگاه زنجیره‌ای در پارک فناوری پردیس، امضا کردند. باقیان سرپرست اداره کل توسعه خدمات عمومی پارک فناوری پردیس در گفتگو با روابط عمومی پارک درباره مزایای استقرار این فروشگاه اظهار داشت: از جمله مزایای استقرار فروشگاه رفاه در پارک فناوری پردیس، ارائه خدمات فروش آنلاین و ارسال خرید با پیک رایگان در سطح پارک می‌باشد. همچنین شرکت‌ها و کارکنان عضو پارک فناوری پردیس می‌توانند از خدمات رفاه کارت که در تمام فروشگاه‌های زنجیره رفاه قابل استفاده است، بهره‌مند شوند.

وی افزود: بر اساس خدمات رفاه کارت، شرکت‌های پارک با تخصیص مبلغی به کارمندان خود برای خرید از فروشگاه‌های رفاه، می‌توانند مزایای خود را در این قالب به کارمندان خود اعطا کنند. در این حال، علاوه بر مبلغ مذکور که توسط شرکت شارژ می‌شود، فروشگاه رفاه نیز مبلغی به عنوان هدیه به اعتبار رفاه کارت اضافه خواهد کرد.

باقیان در ادامه گفت: از جمله امکاناتی که در قالب رفاه کارت به شرکت‌ها و کارکنان پارک فناوری پردیس ارائه می‌شود،‌ استفاده از خدمات اعتباریِ این کارت است. در قالب خدمات اعتباریِ‌ رفاه کارت، ‌شرکت‌ها می‌توانند برای کارمندان خود سقف اعتبار خرید ماهیانه‌ای تعریف کنند و به این صورت افراد دارای این کارت می‌توانند به اندازه اعتبار تعیین شده، بدون نیاز به پرداخت وجه، از فروشگاه خرید کنند و در انتهای ماه آن را بازپرداخت کنند. همه این موارد علاوه بر تخفیفات سراسری فروشگاه رفاه می باشد که در شعبه پارک نیز این تخفیفات برقرار است.

سرپرست اداره کل توسعه خدمات عمومی پارک فناوری پردیس اضافه کرد:‌ از دیگر خدمات فروشگاه رفاه پارک فناوری پردیس، ارائه «جاب‌کارت» است. جاب کارت نوعی خدمت از طرف رفاه برای پوشش خدمات کارپردازی شرکت‌ها است که دستگاه آن در شرکت‌ها نصب می‌شود و نیازهای شرکت‌ها را به صورت اعتباری تامین می‌کند. این خدمت تنها به نام شرکت صادر می‌گردد و به صورت استفاده شخصی نیست.

باقیان در پایان اظهار داشت: فروشگاه رفاه در محل فعلی سوپرمارکت پارک فناوری پردیس دایر خواهد شد. فروشگاه فعلی پارک از روز پنجشنبه 14 آذر ماه به فضای کوچکتری در طبقه دوم مجتمع خدمات رفاهی منتقل شده تا پاسخگوی نیاز جاری اعضای پارک فناوری پردیس تا زمان راه‌اندازی فروشگاه رفاه باشد. آماده‌سازی فروشگاه رفاه اعم از تغییر دکوراسیون، لاین‌بندی، قفسه‌چینی، تعبیه یخچال و ... حدود 15 الی ۲۰ روز زمان نیاز دارد. این فروشگاه در محل فعلی سوپرمارکت پارک فناوری پردیس، واقع در طبقه اول مجتمع خدمات رفاهی دایر خواهد شد.

  • بازدیدکنندگان: 510
  • (رتبه بندی جاری 5.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 1
  • 2 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ