اخبار
05 اسفند 1393
طي نمايشگاهي كه به منظور نمايش دستاوردهاي حوزه دانش و فناوري جمهوري اسلامي در حاشيه اين اجلاس برپا شده بود، به انجام رسيد

در حاشيه برگزاري نخستين اجلاس وزراي علوم، فناوري و نوآوري كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد طي روزهاي دوشنبه و سه شنبه 4 و 5 اسفندماه 93 در تهران، طي نمايشگاهي كه به منظور نمايش دستاوردهاي حوزه دانش و فناوري جمهوري اسلامي در محل اجلاس سران برپا شد، توانمندي‌ها و دستاوردهاي دانشي پارك فناوري پرديس و طرح‌هاي ملي و بين‌المللي آن در حوزه همكاري‌هاي بين‌المللي و تجاري‌سازي معرفي شد.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، هم‌زمان با برگزاري نخستين اجلاس وزراي علوم، فناوري و نوآوري كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد در تهران، نمايشگاهي با حضور 10 مركز علمي و تحقيقاتي در حاشيه اين اجلاس برپا شد كه هدف از برگزاري آن عرضه بخشي از توانمندي‌هاي علمي و فناوري ايران به منظور آشنايي و بازديد وزرا و هيات‌هاي كشورهاي عضو بود.

در اين نمايشگاه، پارك فناوري پرديس به عنوان يكي از 10 مركز حاضر، به معرفي توانمندي‌هاي خود در حوزه‌هاي مختلف تجاري‌سازي فناوري و نيز طرح‌هاي ملي و بين‌المللي همچون جايزه مصطفي (ص)، نمايشگاه بين‌المللي فناوري و نوآوري INOTEX و شبكه انتقال فناوري كشورهاي عضو گروه دي هشت TTEN پرداخت.

غرفه پارك فناوري پرديس در نمايشگاه اجلاس وزراي علوم و فناوري عضو نم، ميزبان وزراي و هيات‌هاي خارجي حاضر در اجلاس مانند؛ وزير علوم زيمبابوه، وزير علوم فيلپين، فرستاده وزير علوم و فناوري نيجريه، فرستاده وزير علوم  و فناوري شيلي  و نايندگاني از كشورهاي هند، ميانمار، الجزاير، تركيه  و تونس بود.

همچنين در اين نمايشگاه، غرفه پارك فناوري پرديس ميزبان جمعي از وزرا و مقامات ايراني از قبيل؛ دكتر فرهادي وزير علوم، تحقيقات و فناوري، دكتر فاني وزير آموزش و پرورش بود.



  • بازدیدکنندگان: 1789
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ