اخبار
18 اسفند 1394
با هدف آشنايي با دستاوردهاي پارك و استفاده از ايده نخبگان در تجاري سازي محصولات صورت گرفت؛

نخبگان و استعدادهای برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران، از توانمندی‌ها و دستاوردهای پارک فناوری پردیس دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، جمعی از نخبگان و استعدادهای برتر تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در پارک فناوری پردیس، با توانمندی‌های تعدادی از شرکت‌های مستقر در این مجموعه آشنا شدند.

بنابر این گزارش، در این دیدار که با هدف آشنايي نخبگان با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این پارک در توسعه نوآوری و رشد ایده‌های نخبگان برگزار شد، ضمن معرفی اجمالی از دستاوردهای پارک، روند شکل‌گیری و اقدامات پارک فناوری پرديس در جایزه علمي فناوري پیامبر اعظم موسوم به جایزه المصطفی ارائه شد.

در بخش نخست این بازدید، سامانه‌ای که تحت عنوان صدف (صنعت دانشگاه و فناوری) راه اندازی شده است تا با حضور شرکت ها و صنایع کشور از یک سو و دانشجویان و صاحبان ایده و مقاله از سوی دیگر، از طریق تعامل مشکلات صنعت از راه فناوری رفع شود، به حاضران معرفی شد.

همچنین درباره مسابقه مهارت سنجی فناورد که سال گذشته با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی برگزار شد و قرار است در دوره بعدی امسال با گستردگی بیش‌تر و در سطح استانی برگزار شود، نکاتی ارائه شد.

در بخش دوم بازدید، شرکت‌کننگان با حضور در شرکت آریاطب فیروز با روند توسعه و چگونگی تولید دستگاه دیالیز ساخت داخل، آشنا شدند.

در پايان خدمات و محصولات تجاري سازي شده در نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس در حوزه‌های پزشکی و دارویی، شیمی، الکترونیک، آموزشی و ... به بازدیدکندگان معرفی شد.


  • بازدیدکنندگان: 1135
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ