اخبار
31 خرداد 1394

اولين تور عکاسی جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با حضور عكاسان شركت‌كننده در اين جشنواره در پارك فناوري پرديس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، اين تور فناوري كه با همكاري معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري و اداره كل ارتباطات و امور بين‌الملل پارك فناوري پرديس برگزار شد با حضور ۳۰ عکاس در دو بخش حرفه‌ای و آماتور جشنواره همراه بود.

عكاسان شركت‌كننده در اين تور، در طول چهار ساعت بازدید از پارک‌ فناوری پرديس، به تهيه عكس از کارگاه‌ها، فعالیت‌ها و تجهیزات فناورانه پارك پرداختند.

در ابتدای این برنامه حاضران با حضور در سالن کنفرانس پارک فناوری پردیس، با سازوكارهاي پارك در حمايت از توسعه فناوري و تجاري‌سازي آشنا شدند و از نزديك در جريان طرح‌هاي ملي و بين‌المللي پارك فناوري پرديس قرار گرفتند.

 عکس‌های منتخب این تور عکاسی علاوه بر شرکت در بخش اصلی در بخشی جداگانه نیز در سومین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) بررسی و به نفرات برتر جوایزی اهدا می‌شود. علاوه بر این، پارک فناوری پردیس از سه عکس برتر این تور تقدیر خواهد کرد.

شايان ذكر است سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) از هفتم تا نهم مردادماه توسط جهاد دانشگاهی و با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

  • بازدیدکنندگان: 1475
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 1 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ